Přejít na obsah

Pomoc s PC nejde zvuk


zabiak

Doporučené příspěvky

Běž do Ovládací panely/Správce zařízení/Řadič zvuku, videa a her. Uvidíš to samé, co je tu na obrázku. Udělej obrázek ten samý. Pak klikni na tu zvukovku pravým a v následujícím okně vytípej všechny 4 panely, které tam jsou. Nějak to pořešit jít musí, není toho boha.

S tím procesorem to nechápu, ale esli ti to vypisuje dle libosti různá čísla, tak by to mohla být degradovaná motherboard (což by vysvětlovalo, proč nejde zvuk, protože ten rád odchází na deskách jako první).

post-26030-1228587487_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus tydle ovladače.

Měly by to být přímo pro tudle zvukovku, ty na té minulé stránce jsou pro ac97, ty máš nějakou podivnou hybridní, to může být zdroj problémů. Ten větrák by neměl být snad problém, záleží, co má jako chladit, jestli je to ovšem větrák na south/north bridgi, tak by asi běžet měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta frekvence u procesoru 1833Mhz je skutečná na které běží CPU a označení 2500+ znamená, že má přibližný výkon jak CPU s 2500Mhz.

Visty ho správně nedetekují nebo nemáš správně nastavenou frekvenci v biosu...

Tu zvukovku bych vyřešil koupí nové do PCI za 100,- a vypnutí integrované v biosu.

Ovladače máš nejspíš dobré, ještě poklikej na repráček a mrkni jestli nemáš odfajknuté ztlumení repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odfajfnuté to nemám. Zas taká lama nejsu. lol No ještě zkusím naposled ty flamesoví ovladače. A pak když tak koupím zvukovku silvestr se blíží a ten komp bude judebox.

Ten procesor ukazoval 500MHz na XP-čkách. Ale teď mě napadlo, že jsem nedávnou zkoušel prohodit procesor, takže jsem ho sundaval a vracel z5 a asi od té doby běží frekvencí jakou má. Takže tam byl asi nějak blbě usazen nebo tak něco.

Tak mě napadlo jestli-že se Vokna instalovali pro frekvenci 500MHz a teď běží 1800MHz jestli bych je neměl reinstnout?Asi to zkusím třeba pak poběží lépe. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hele tak nic nezabírá. Silvestr se blíží takže kupuju zvukovku.

Co takhle pude do toho pc nebo jsou všechny zvukovky kompatibilní: http://www.nc.cz/c-media-8768-dolbydigital...-pci_d8352.html

Nebo je napiču a mám dát kilo navíc? : http://www.nc.cz/sound-blaster-audigy-se-7-1-bulk_d485.html

Prosím rychlé odpovědi zítra to koupím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prvně sis měl nějakou půjčit a vyzkoušet, esli ten problém je skutečně ve zvukovce (i když jsem si jistý, že ano, tak na 95 percent) a pak kupovat. Ale to je teď už asi fcuk. Obě zvukovky jsou fajn, šel bych taky do toho SB, nezapomeň si stáhnout ze stránek nejnovější ovladače, u SB je někdy docela znatelný rozdíl mezi výkonem s drivery přiloženými na cd a aktuálními.

Já bych samozřejmě na cenu přitlačil a koupil si tudle

http://www.nc.cz/sound-blaster-x-fi-mx-xtr...ulk_d15130.html

to je za litr na komp už velmi dobrý zvouček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...