Přejít na obsah

Brutální vražda


MichalF

Doporučené příspěvky

Vidite to, ale ac je v nadpisu tematu !!! DO NOT LOOK !!! ... a uvnitr napsane ze je to fakt hnus a masakr jen pro otrle, tak spousta lidi si to otevre a koukne se. Staci se podivat kolikrat to bylo otevreno :( Clovek je zvedavej tvor, ale je fakt ze v tomhle videu je videt to co si normalni clovek ani nedokaze predstavit, ze je mozne. U takovych jako jsou na tom videu bych nevahal s trestem smrti !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidite to, ale ac je v nadpisu tematu !!! DO NOT LOOK !!! ... a uvnitr napsane ze je to fakt hnus a masakr jen pro otrle, tak spousta lidi si to otevre a koukne se. Staci se podivat kolikrat to bylo otevreno :( Clovek je zvedavej tvor, ale je fakt ze v tomhle videu je videt to co si normalni clovek ani nedokaze predstavit, ze je mozne. U takovych jako jsou na tom videu bych nevahal s trestem smrti !
Předně nevim, proč to tady vůbec je ... Zajímal by mě smysl a tvoje argumentace mi přijde poněkud divná ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:kuk: :kuk: vydržím toho hodně na netu, ale tohle je moc i na mě

tenhle pocit jsem měl u 2 videí

první bylo, kde někoho srazili na zem, zapíchli nůž do krku a začali řezat, z toho jsem opravdu byl dost mimo...

a tohle mi ten pocit vrátilo, jak do něj pak bodaj,do břicha, do očí, to není možný.....jak tohle lidi můžou udělat?

Neřeknu kdyby už byl třeba mrtvej, ale za živa... je mi zle :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předně nevim, proč to tady vůbec je ... Zajímal by mě smysl a tvoje argumentace mi přijde poněkud divná ...

Si v sekci OSTATNI DISKUZE, pokud chces veci jen o autech, zajdi si do jinych sekci, pokud se Ti to nelibi, nekoukej se na to, co vic k tomu chces vedet ? A co konkretne nechapes na mem argumentu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim v tom absolutně žádnou přidanou hodnotu a kecy o svobodě slova, vyznání a nekoukat se jako argument neberu ...

Přijde mi totálně padlý na hlavu šířit mezi lidi něco takovýho, navíc soudě dle ostatních vyjádření nejsem sám ... To už jste ale asi zjistili taky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidim v tom absolutně žádnou přidanou hodnotu a kecy o svobodě slova, vyznání a nekoukat se jako argument neberu ...

Přijde mi totálně padlý na hlavu šířit mezi lidi něco takovýho, navíc soudě dle ostatních vyjádření nejsem sám ... To už jste ale asi zjistili taky ...

Muzes mi ukazat nebo spis citovat prispevek kde by tu nekde nekdo psal neco o svobode slova, vyznani ? At delam co delam, nic takoveho tu nevidim !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HNED V ÚVODU JASNĚ STOJÍ VAROVÁNÍ. kOMU TO VADÍ, stačí zmáčknout zelené tlačítko se šipkou zpět. Nevidím nic, proč by toto video mělo podléhat jakékoliv restrikci.

Nepochopím, proč má furt někdo nějaké potřeby něco omezovat, cenzurovat a podobně. Pokud by to bylo mimo, nebude sem nikdo koukat a celý topic se propadne někde v propadlišti dějin. Zatím to spíše vypadá, že se drží v popředí, a tedy se nejedná o nezajímavou věc. Jestli se to někomu nelíbí, nemá sem lézt, téma se pak samovolně ztratí někde na chvostě pro nezájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...