Přejít na obsah

Černé 18" na léto :) Nějaké návrhy?


kyraso

Doporučené příspěvky

Neříkám že vypadají zle, ale co si budem povídat, ty stříbrné ornamenty na tom houby vyniknou, takže to ve finále vypadá jako klasické mnohostrukturované elektráče ...Howgh :kol-48:

Takže v prvé řadě :) co je Howgh? :D

A ohledně těch kol bude ještě slušné rozhodování...

Ať už se rozhodnu pro nějaký kola, tak budu ještě řešit vel. a to taky nebude sranda :( páč...

už jsem to řešil s Dolim...

Krátké vysvětlení...když bych chtěl 18" asi by to nevypadalo tak jak by mělo :) Na 18" mám ale letní gumy...

Kdybych vzal 19" musel bych tak nějak vše po rozprodat a kvůli velikosti bych dal nějakých 20.000,- navrch, což je zbytečný, protože

je ještě varianta, kdy bych koupil 18" a k tomu bych vzal rovnou i stavitelnej podvozek od kw za 40 udic, ale to už jsou celkem vysoký výdaje

na který momontálně nemám :( tak uvidíme jak se léto vyvine :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty neznáš indiánskej pozdrav?

jinak vybírat kola takovýhleho typu v 18" si myslim je prašť jak uhod s originálama. Aby to opravdu k něčemu vypadalo, pak 19" a s tím stavitelným podvozkem jsem předpokládal, že počítáč od začátku, protože u něj stejně časem skončíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty neznáš indiánskej pozdrav?

jinak vybírat kola takovýhleho typu v 18" si myslim je prašť jak uhod s originálama. Aby to opravdu k něčemu vypadalo, pak 19" a s tím stavitelným podvozkem jsem předpokládal, že počítáč od začátku, protože u něj stejně časem skončíš...

tak něco mi to říkalo, ale přímo indiánskej pozdrav? :) něvěděl jsem, že jsou tu indiánské kmeny :)

to bude teda drahej kauf :/

momentálně to tedy vypadá na nejlevnější variantu a ta je, sundat zimní ze Zenithů a nahodit tam letní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vybírat kola, tak trávim večery po netu hledáním fotek kol přímo obutých na RS, vyvaruješ se toho, že se vysypeš do kol co se ti líbí na obrázku a na autě to pak nebude ono

jj, právě jsem se tak nějak lehce poohlídl...Doli mi dal odkaz na nějaký to fórum oIIrs...největší dilema je ta velikost, no! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, 18-tky ;) . Ale lakoval jsem je na černostříbrno.Byla s tím pěkná jebačka :feve:

Na tom bílém RSu by nemusely vypadat špatně lacknuté na černo bílo ;)

K barvě vozu se náramně hodí, ale na bílou v žádným případě :)

i když nevím jak by to vypadalo s tuning lackem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...