Přejít na obsah

Zapojenie alarmu META MPV


touareg3

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám jednu otázku: mám namontovaný alarm META MPV vo Fabii 1,2 HTP r.v.2006, ambiente, teda originál centrál,predné elektrické okná, zrkadlá... . Alarm montoval originál Škoda servis pri kúpe vozidla. Chcel som, aby mi pri aktivovaní alarmu, automaticky zavrelo predné okná. Táto funkcia síce sporadicky funguje,ale len podržaním tlačítka na DO alarme.Bolo mi povedané, že sa to nedá aktivovať. Predtým som mal VW POLO, komfort ,tiež tam bol META alarm, taký istý a okná automaticky zavrelo pri aktivácií alarmu. Viete poradiť čo s tým,alebo má niekto schému zapojenia META alarmu? Ďakujem. V Setechu v BA mi povedali, že prísť do BA a prekódovať celý alarm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na META alarmy je problém zohnať schémy.

To že si to mal na POLO mohlo byť tým že si tam mal aj ten modul.

Inak "sporadicky" je čo? aj to niekedy vytiahne alebo vobec a musiš klučom resp tym tlačitkom?

Niekedy ich zavre podržaním tlačítka na DO alarme. nie vždy. nepoužívam to, okná zavrem vnútri pred odchdodm z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ viem tak Meta nikdy nemala možnosť naprogramovať predĺžený impulz pri zapnutí alarmu. Riešilo sa to prídavným modulom - origo Meta cca 1500 sk. Možno sa to zmenilo, Meta ma už dlhšie nezaujíma.

Tu http://www.metasystem.it/index.php/msy_ita_en/ sa stačí zaregistrovať a dajú sa nájsť zaujímavé materiály - napr. aj inštalačné manuály pre rozličné autá.

Edit: Nie je to HPV?

Editováno: , autor: Koldo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...