Přejít na obsah

Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru


u3nos

Doporučené příspěvky

Z té fotky toho článku není jsané k jakému autu se ten popis funkce žhavení vztahuje.

Tak že jako dukaz toho že Oc1 žhaví již při otevření dveří to je na nic.Podle mně to je napsáno o Feldě.

Co je to za knížku?

Jo a dík to jsem nevěděl že Sdi jezdí taky na naftu :o:smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás všechny.Můžu se zeptat jakou by jste mi doporučili baterii do Škody Octavie 1.8 Turbo Elegance?V autě je klimatizace a všechno v elektrice.Takže si nejsem jistej jestli není 55Ah co tam měl původní majitel málo.Děkuji

Dej tam 60Ah

Editováno: , autor: Remus by skoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z té fotky toho článku není jsané k jakému autu se ten popis funkce žhavení vztahuje.

Tak že jako dukaz toho že Oc1 žhaví již při otevření dveří to je na nic.Podle mně to je napsáno o Feldě.

Co je to za knížku?

Jo a dík to jsem nevěděl že Sdi jezdí taky na naftu :o:smich: :smich: :smich:

Tu je foto dokaz Vasa,dedek ze to je OCTAVIA 1. :palec2: :palec2: ;):):p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře uznávám máš pravdu že to tam je napsané ;)

Asi si necháme každý tu svoji pravdu :D

Jelikož mě to natolik zaujalo,tak jsem zavolal kamarádovi co pracuje ve Škoda servisu a informoval se na to.

A dozvěděl se tohle:

Má to Škoda Felicia a to ještě né každá, to neví přesně proč. Ale zpusobovalo to pry předčasné opotřebování svíček a vybíjení aku protože každé otevření dveří při studeném motoru aktivovalo předžhavení až do prvního nastartování.

U Oc 1 o ničem takovém nikdy neslyšel.(A to mu je 50 let a dělá tam od vyučení tak že žádné ucho :) )

Jednoduchý test je podle něj otevřít pravé dveře nasednout zavřít.Rosvítit stropní lampičku a otevřít levé dveře a kdo ví kolik bere žhavení ví co udělá ta žárovička :D

Potom zapnout klíček do polohy žhavení a sledovat tu žárovku.Mírně pohasne.

A nebo měřit napětí na svíčkách tak jak jsem to dělal já. ;)

Tak že asi tak.

U mé O 1 rv 2002 to nežhaví po otevření dveří :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Jakou autobaterii? Výměna akumulátoru

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...