Přejít na obsah

TV Barandov


TomasB

Doporučené příspěvky

Je potřeba buď automaticky naladit zase všechny programy nebo ručně zadat kanál 48 a spustit hledání a taky by Ti měly jit i na kanále 52 TV-Z1,Public Tv a Očko.barandov je na kanále jako nova a prima tak pokud už chytáš je tak by měly jít i ostatní.Teda pokud jsou ty frekvence jsou pro celou republiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je potřeba buď automaticky naladit zase všechny programy nebo ručně zadat kanál 48 a spustit hledání a taky by Ti měly jit i na kanále 52 TV-Z1,Public Tv a Očko.barandov je na kanále jako nova a prima tak pokud už chytáš je tak by měly jít i ostatní.Teda pokud jsou ty frekvence jsou pro celou republiku.

Z1, Public ani Očko nemám. Já budu muset hledat i jak se to ladí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak to je, ale telku mám už na příjem digitálu. Navíc na společné anténě je to už nějak udělaný, aby i ti co nemají nové telky mohli koukat+tam jsou nějaký snad i placený kanaály. Tak nevím, jestli jednak v Pardubicích se to chytá a druhak jestli to ta společná anténa umí. To jsou věci, který nepobírám. Ani nevím, jestli jsem hledal tam, kde bych měl. Našel jsem v nastavení nějaké ladění, tak jsem zkoušel ručně cosik mačkat. Když jsem telku koupil, zapnul, tak začala samo od sebe hledat.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na STBoxu najdi menu,pak dej instalace,dál automaticky,pak O.K. nebo hledat podle toho co máš za stroj,někdy je to v ručním citlivější a najde to co ne automat,ale pokud máš signál na novu a primu tak by měl jit i barandov a prima2 která zatím nevysílá.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri TV s digitálem je postup stejný jenom se hledá v TV,ale pozor musíš mít digitální příjem,tohle neplatí pokud máte společnou antenu a za programy si platíte,to nemá s veřejným vysiláním nic společného.Jinak na ovladači tv menu pak instalace pak automaticky pak O.K. a mělo by to fachat.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společnou anténu na digitál třeba máš, ale na 99% není natočená na Prahu (muselo by to být i se zesilovačema) v Pardubicích máš smolíka. Jestli máš kabelovku, tak tam to třeba najdeš, nebo přes satelit. Jinak TV Barrandov za snahu nestojí, dopoledne opakování seriálů z předešlého odpoledne, co jsem koukal tak neskutečný množství sračkoidních seriálů. A když jsem dnes přepnul na tu jejich zahajovací show tak jsem se málem :ble

Tome z Pardubic vidí na prahu snad jen ten čtrnáctipatrák, a jsme na řadě s digitalizací fakt až někdy koncem 2010. Kup satelit s kartou skylink (tam už jedou i HD vysílání) a tehdy si vychutnáš kvalitu obrazu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.digizone.cz/clanky/dotazy-ctena...sirovani-dvb-t/

Multiplex1-Ct1,2,4sport,24

Multiplex 2-Nova Prima,barandov Prima2

Multiplex3-Očko,Z1,publicTv

Multiplex4-volné kanály pro nové TV

Digitální vysílání v jednotlivých regionech České republiky Region (ucelená oblast) Ikona Vysílač Multiplex 1 (kanál) Multiplex 2 (kanál) Multiplex 3 (kanál) Multiplex 4 (kanál)

Brno

Region Brno

Barvičova, Hády, Bohunice 25 40 59 64

České Budějovice

Region České Budějovice

Kleť 49 nevysílá nevysílá nevysílá

Domažlice

Region Domažlice

Vraní vrch 34 48 nevysílá nevysílá

Frýdek-Místek

Region Frýdek-Místek

Lysá hora nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Cheb

Region Cheb

Zelená hora 36 nevysílá nevysílá nevysílá

Chomutov

Region Chomutov

Jedlová hora 33 58 nevysílá nevysílá

Jáchymov

Region Jáchymov

Klínovec 36 nevysílá nevysílá nevysílá

Jeseník

Region Jeseník

Praděd nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Jihlava

Region Jihlava

Javořice nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Liberec

Region Liberec (Ještěd)

Ještěd nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Klimkovice

Region Klimkovice

Klimkovice (lokál) 54 39 32 nevysílá

Mikulov

Region Mikulov

Děvín nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Ostrava

Region Ostrava

Hladnov 54 39 32 63 (test)

Pardubice

Region Pardubice

Krásné nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Plzeň

Region Plzeň

Krašov, Košutka 34 48 52 63 (test)

Praha

Region Praha

Cukrák, Žižkov, Strahov, Ládví, Zelený Pruh, Olšanská, Novodvorská, Petřiny, Václavská 53 41 46, 59 64

Sušice

Region Sušice

Svatobor 49 nevysílá nevysílá nevysílá

Trutnov

Region Trutnov

Černá hora nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Ústí nad Labem

Region Ústí nad Labem

Buková hora 33 58 55 nevysílá

Valašské Klobouky

Region Valašské Klobouky

Ploštiny nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Vimperk

Region Vimperk

Mařský vrch nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Votice

Region Votice

Mezivrata nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Zlín

Region Zlín

Tlustá hora nevysílá nevysílá nevysílá nevysílá

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...