Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

Sákryš, no nevím jak by vyváděla, kdyby věděla, že je tady hlavní aktérkou. :D Ale na druhovou stranu, třeba by se jí to zalíbilo.

Myslim, ze by si zaslouzila cestne clenstvi v klubu se vsemi vyhodami a ubytovanim zdarma na vsech besidkach....co Vitto? :)

Sohlas a mohla by vzít i nějaké kamarádky podobných zájmů. :palec2::p

A Vitto mlčí, asi je teď bit doma on :smich:

uctěme památku vittova připojení na net, asi bylo ucvaknuto :smich:

volaní účastník už nebude připojen :kol-95::rip:

Chudák malej, a to paní Vittová říkala, že na fórum nechodí...asi začala :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sákryš, no nevím jak by vyváděla, kdyby věděla, že je tady hlavní aktérkou. :D Ale na druhovou stranu, třeba by se jí to zalíbilo.

Myslim, ze by si zaslouzila cestne clenstvi v klubu se vsemi vyhodami a ubytovanim zdarma na vsech besidkach....co Vitto? :)

Sohlas a mohla by vzít i nějaké kamarádky podobných zájmů. :palec2::p

A Vitto mlčí, asi je teď bit doma on :smich:

uctěme památku vittova připojení na net, asi bylo ucvaknuto :smich:

volaní účastník už nebude připojen :kol-95::rip:

Chudák malej, a to paní Vittová říkala, že na fórum nechodí...asi začala :smich:

neříkala to kdysi i paní Cosbyová? I ženy rádi vědí, co jejich muži dělají

začínám se bát o svojí budoucnost :kol-80: jsem sledováni :smich:

a výmluva na typu: " co děláš? Jsem na foru" je už podezdřelá :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.chtěl jsem jí sem dát normálně, ale kvůli manželkám jsem radši přidal ty čtvrečky...až si budete jisti, že tu žádná manželka není, vymažuje :p

A čeho se bojíš ?!!!!!!! Máme stejné právo si číst a psát,co chceme na kterém koliv fóru !!!! A takový____________, jako jsi ty mě nemůže vytočit...

Bauí, děkuji aspon ty ses mě zastal,když né cosby...

"Wo co de"? Neznám Tě, ale i tak mi přijdeš lehce nervní, nevidíš ten smailík zatím? A kdybys sledovala ten seriál s Haničkou od začátku, tak víš jak to je, tedy že s těma manželkama to není až tak vážné...a práva Ti neupírám žádná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...