Přejít na obsah

POSTAVENI VLASTNIHO SUBWOOFERA


Doporučené příspěvky

hosi takze repro mam hotove, ted jsem koupil kompletni set kabelu na pripojeni zesilovace ale nejak jsem steho magor...mam tu zesilovac 800w a tu prikladam fotky z jedne i druhe strany zesilovace i foto kablu co jsem koupil...a nevim jak co a kde zapojit :( a jeste jeden problem mam..mam radio Pioneer a nanem nemam RCA vystup :( nekde sem cetl ze to jde zapojit i bez neho kdyz mam na zesiku High vstup...jak to tedy je prosim? :(

post-23333-1246218792_thumb.jpg

post-23333-1246218801_thumb.jpg

post-23333-1246219156_thumb.jpg

Editováno: , autor: djgigi05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to sú kabely jak k míchačce :D

No je to tak jak říkáš... a máš "high" vstup? Jestli ne,tak...buď dokoupit ten "převodník" nebo vyměnit rádio a nebo jiný zesík... ;-)

Zprava: Zapojíš "+" od baterky, vedle "-", a pak spínaný vodič"+" (-tj. myslím ?modrý? vodič od autorádia který spíná výsuvnou anténu, apod.) A repro připojíš jeden pár z těch dvou výstupů ( případně jestli to umí můstek...?) Hlavně to všechno "pořádně" prodrátuj...

Editováno: , autor: NNNTomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož to sú kabely jak k míchačce :D

No je to tak jak říkáš... a máš "high" vstup? Jestli ne,tak...buď dokoupit ten "převodník" nebo vyměnit rádio a nebo jiný zesík... ;-)

Zprava: Zapojíš "+" od baterky, vedle "-", a pak spínaný vodič"+" (-tj. myslím ?modrý? vodič od autorádia který spíná výsuvnou anténu, apod.) A repro připojíš jeden pár z těch dvou výstupů ( případně jestli to umí můstek...?) Hlavně to všechno "pořádně" prodrátuj...

podle toho co mam nanem psane tak by tam mnel byt ten High vstup...tu mas foto.. :aggressive:

a to zapojeni...na baterku..mam pripojit plusovi i minusovy?..nekde jsem koukal neco o zemneni..jak to stym je?

post-23333-1246294937_thumb.jpg

Editováno: , autor: djgigi05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to budou ty zakrytovaný cinche.

Zem auto žádnou nemá, jelikož je od země izolovaný - gumama:) ...řikaj "zem" myslej tím "-" pól baterie - ten chytneš někde na kasli, třeba pod šroub zadního pásu, apod. - hlavně očistit, obrousit pod šroubem lak/barvu musí to být přímo na "železo" -tj. pořádně vodivě spojený, jinak ti budou ty tlustý kábly k hov...

PS: "A kapacitátor woe nebude? lol "

Editováno: , autor: NNNTomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez krabičky ne..., protože teď jsem si tu fotku rozklikl a přečetl i popisky :rolleyes: ... ty nemáš high input. Je to jen sig. vstup, máš to tam i psáno 350mV/2V - což obyč RCA...a low-myšleno asi basy/středy, high-výšky. Co máš za rádio?

Editováno: , autor: NNNTomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...