Přejít na obsah

Setkal se s tím někdo??


MiKe22

Doporučené příspěvky

Zdravím.Mám octavii 1,9tdi 66kw,nedavno sem měnil spojkovou lamelu.Na te stare lamele byl uplně sjety tisicihran.Ta lamela(podle mechanika) neměla najeto víc než 30000km,pry byla uplně zdrava.Všichni tvrdí,že je to tím že je auto nachipovane.Ten co mi ho prodal tvrdí že není.Tak nevím čím to mohlo byt :( nerad bych to za chvili měnil znova:( Setkal se s tím někdo?? Díky za odpoveďi :)

Editováno: , autor: MiKe22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravím.Mám octavii 1,9tdi 66kw,nedavno sem měnil spojkovou lamelu.Na te stare lamele byl uplně sjety tisicihran.Ta lamela(podle mechanika) neměla najeto víc než 30000km,pry byla uplně zdrava.Všichni tvrdí,že je to tím že je auto nachipovane.Ten co mi ho prodal tvrdí že není.Tak nevím čím to mohlo byt :( nerad bych to za chvili měnil znova:( Setkal se s tím někdo?? Díky za odpoveďi :)

Já bych to viděl na vadu materiálu ten chip je podlemýho blbost jestlito nemáš chiplý na nějákejch 1000 koní :) , pak by to mohla bejt špatná montáž někomu to tam nelezlo tak tomu pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...