Přejít na obsah

III.srázek v Turnově


Doporučené příspěvky

tak už jsem dom:-)

srazek uplně nejvíc super...jsme to s Hráběm vydrželi uplně do konce:-))jediny dva kdo EDT nezradil a neodjel... lol

Mám pár připomínek:1.Mole:příště více vodky :smich:

2.nevím co bych řekl jiného...prostě samá pozitiva :palec2::palec2::palec2::palec2:

najmis ty NOTORE :smich: já prase jen hlídal...a pak najednou nebylo..kosti sem musel hlodat... :smich:

hlavně kluci dávejte fotos...šup

vážně EDT udělalo super sraz....

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže díky všem co dorazili. Celkem se sešlo 51 aut a 120 lidí,což je zatím nejlepší účast. Počásko nám opravdu přálo. Dneska jsem hrozně unavenej,ale zítra se rozepíšu víc,myslím,že se to fakt povedlo. Napíšu nějakej report, zpracujeme fotky a dáme vědět. Mimochodem, o našem srázku by se měl vyjít článek (kromě místního magazínu Turnovsko v akci) také a především v Autosport & Tuning, jen ještě nevíme v kterém čísle. Dám včas vědět. ;)

Takže díky všem co se na srazu nějak podíleli a díky všem co dorazili a o to víc i těm, kteří dorazili ač se zdálo že se jim to nepodaří (např. Stenly, Janina s Vaškem apod). ;)

P.S. Speciální díky Mirovi, kterej chtěl tvrdě hájit naše jméno večer před bandou místních starousedlíků (doslova). :)

P.S.2. : Jsem rád, že jsem mohl osobně poznat dalších pár super lidiček. :)

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mole:není zač pane....jinak musím ještě napsat že Foromen se taky nedal....ještě že ho drželi jinak důchodci dostali vid Forčo:-))ale důchodci se co???nebijou....ikdyž....neměli nám chtít sežrat prasoňka :smich::smich:

jinak musím napsat že Stenly je fakt borec....700km na sraz za kamarádama to je co říct :palec2: Stenly jsi dobrej... :palec2:

a samozřejmě všichni co dorazili z větší dálky...

Hrábě dorazil dom konečne?....že jste si mysleli že mě chytíte na dálnici vid....ani ťuk....nasadil jsem tempo za nějakou M5 a nepustil se jí.... :smich:

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mladej dostal školení že se holky nemaj mlátit...když jeden místní tam svojí holkou plác o zem tak jsem si do něj párkrát kopnul....hajzl...no prostě vožralej na šrot....mladej HF byl od rána na redbuleh a pak se mu nechtělo chrnět..tak jsme šli až ve čtyři...ostatní měli půlnoc už nějakou hodku....

to zase budou řeči...jejej..já za nic nemůžu že mě dali na spanilku do auta 13tiletou velmi upovídanou dceru tady pana Foromena.... :smich: ale měla se semnou jak v bavlnce... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mira: ve skutečnosti tam můžeš být až 90 dní bez víza, to je hodně dlouhá dovča :) Neboj, už mi to taky šrotuje v hlavě, vymyslíme to, pak to sem lípnem jako sraz a třeba se někdo přidá :) O termínu vás klidně nechám hlasovat, já tam jsem furt :)

P.S. Čím víc lidí, tím víc vodky přes hranice :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mole, záda jsou v háji, jsem rád že sedim na zadku. :feve:

Jo a spálenej jsem taky, hubu mám jak rak. ale asi budem jen dva :)

Mimochodem. Teď jsem stáhnul fotky a mám jich skoro 300. Pokud bych mohl poprosit, kdo dál fotil. jestli by mi nemohl zabalit ( v PC ) a poslat fotky, přiřadil bych je a až stáhnu video, vytvořím DVD.

Díky.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...