Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Takze pro mne nic radostneho :(

Kimi zachlastal,rano skocil do monopostu a zase to vyhral :D

Když už to sleduješ, tak si dej zvuk na takovou hladinu, aby jsi to slyšel, že Kimi zachlastal v Bahrajnu a né ve španělech. Proto mu to v Bahrajnu tolik nejelo, dnes nebyl po opici a tak ukázal, že je opravdu PAN pilot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně, při dnešních možnostech a penězích v F1 se používá bariéra z pneu???!!!

Na čelní náraz je neúčinná, akorát na boční. Vždy když se něco stane, tak se to teprve potom řeší fuck

tak urcite se to nepouziva kvuli penezum nebo moznostem...asi je to zatim nejlepsi proc by to jinak pouzivali na vsech okruzich a uz je jedno jestli se tam jede zavod motorek nebo formuli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ.ZATÍM SE ZDÁ VŠE PODLE PLÁNU,ALE NE JEŠTĚ NA 100%.ASI TO OPRAVDU CHCE SVŮJ ČAS.AŽ TI TO VYJDE TAK MŮŽEM DÁT TU KÁVU.

Určo se ozvu, ale teď bohužel budu 3 týdny v práci nepřetržitě. Nicméně, pokud se objeví chvíla, volám :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už to sleduješ, tak si dej zvuk na takovou hladinu, aby jsi to slyšel, že Kimi zachlastal v Bahrajnu a né ve španělech. Proto mu to v Bahrajnu tolik nejelo, dnes nebyl po opici a tak ukázal, že je opravdu PAN pilot

sypu si popel na halvu.....omlouvam se za zavadejici hlasky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Myslel jsem, hlavně podle prvních recenzí, že to byl vcelku zajímavej závod, takže trochu naštvanosti, že jsem to o5 (ani minule, ve Španělsku, jsem to neviděl) nestihl, ale co jsem zatím dneska koukal po netu, tak asi zase klasika, 1. zatáčka prý celkem zajímavá, ale pak opět kroužení v rámci pozic, pouze LH dal Massu a HK po pitstopu předjížděl odzadu, ale novýho nic. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...