Přejít na obsah

Jaký máte kdo úchylky?


Kubic

Doporučené příspěvky

Moje úchylka je, že auto má sloužit mě a ne já jemu... Takže auto sem už asi půl roku nemyl, uvnitř taky nejčistěji není a motor musí jet od volnoběhu do omezovače, když se mi zrovna nechce pořád řadit... Na druhou stranu za studena opatrně a auto má veškerý servis o který si zrovna řekne...

Nvm jestli sem to sem měl psát, ale tak nějakej kontrast k vám není na škodu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

ta kontrola zamknutia je aj moja uchylka. zamknem, skontrolujem to a este sa vratim mrknut ci su zatlacene vsetky 4 cudliky na dverach.

kupodivu napriek tejto "kontrole do zblbnutia" som nasiel auto asi 3 krat rano odomknute, ale vzdy len jedny dvere. nemam central, co je teda dost naprd.

nastastie si otvorenych dveri nikto nevsimol. a mozno kazdeho zlodeja odradi oznacenie motorizacie HTP. s TDI by som uz taky vysmiaty asi nebol :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este ma napadli 2 veci:

1: ked svieti slnko a nevidiet kontrolku zapnutych svetiel, smatram lavou rukou po vypinaci asi kazdych 5 km ako psychac, presvedcit sa, ci je v polohe "zap".

2:ked ta moja vystupuje zo sedadla spolujazdca, tak vzdy posunie nohou gumovy kobercek. tak to musim popravit. sam som dlho nevedel preco ma to tak sere. predvcerom som na to prisiel, je to preto, lebo ked je guma posunuta, tak vidno napadane sutre na tapacire. pekne gumu potom ulozim naspat ako ma byt, nech tie kamene nie je vidno lol

edit: 3. neznasam omrvinky v aute. samozrejme maximalne do troch dni po tom ako ho povysavam su tam nove omrvinky. moja milovana polovicka totiz neodola voni cerstveho peciva. namrvi tam dokonca aj vtedy, ked auto predtym povysavala ona sama. hlad je hladdoh.gif

4.prave som si uvedomil, ze dalsia moja uchylka, alebo skor zavislost, je toto forum, visim na tom v praci, aj doma. niekto chlasta, niekto ma facebook, niekto skodahomekol-28.gif

Editováno: , autor: slant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já auto po každé jízdě pohladím přes znak na masce :)

Je to jen stroj, ale řekl bych, že i ten má svůj druh "duše".

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam uchylku, ze musim mit volume autoradia na cislech po 5 tzn. 15,20,25,30 nic mezi tim, uz si toho vsiml i syn a stale prudi, ze mi dava 22,26.. atd. A jeste jednu, stale „3x zaklepavam“ ( i nekolikrat denne ) na tapec, ze auto super jezdi i na to kolik ma najeto. ( 480 tis.km )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem nechal manželku přečíst několik přízpěvků tohoto tématu a se slovy,, hm,tak ono je vás víc,odešla kol-28.gif

Já musím mít srovnané bezpečnostní pásy a sedačky ( ja vím je to trochu sobecké),ale já si nastavím sedačku a podle té se nastaví ta druhá,aby při pohledu do auta byly stejně. Ale mam ještě něco,co sem tady nenašel a to,že když si žena sklopí stínítko,musim si ho sklopit taky,ikdyž mi to třeba vadí a naopak,jo symertie musí být.Můj brácha řekl,že jsem divnej,když meju plasty v podběhu a to ani neví,že je taky voskuju.Mam rád,když jsou černý. A na závěr musim ještě napsat co se mi stalo. Připravoval sem auto na zimní sezonu s důkladnym voskovánim.A jak sem byl zabranej do prace,najednou sem si všiml staršího pána,co se zastavil u plotu a koukal na mě,jen koukal a potom se rozešel se slovy,, na to až sedne moucha,tak si zláme hnáty"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...