Přejít na obsah

Jaký máte kdo úchylky?


Kubic

Doporučené příspěvky

Viewer a praktikoval jsi to i na sebe? Když jsi omylem škrtnul o dveře, tak jestli jsi taky musel za trest třikrát předpisově nastoupit a vystoupit? :smich:

Jasně že né, blázníš, nejsem přeci magor, jako trest pro mě úplně postačí že si vezmu přípravek na plasty a předpisově to dám do pořádku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidám, ja krom takovych těch :hlídaní auta, kontrla zamknutí atd.

Ja jsem v poslední době chytl uchylku, že v autě furt tlačím TIC-TACy mam krabičku tak na 3 dny a mala to viděla, tak jsem ji musel na dětskou sedačku přidělat kapsičku a ma tam taky svoje 2 krabičky TIC-TAC :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady sem odhalil všechny svoje úchylky. Auto umývám každý týden ( jen v zimě méně často ) koberečky taky vyklepávám neustále od kamínků. Na neutrál kvedlám, za ručku tahám taky a když zamknu auto tak ještě 2x zablikám ( ale auto teda neobíhám a netahám za každou kliku - aspoň na něco netrpím ) Vlastní děti nemám ale když vozím ségry ( 11, 12 ) tak jim taky kladu na srdce aby nešlapaly na prahy a měli čistý boty. No a pak ještě spoustu dalších menších a větších úchylek :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis: no jooo, ve skříni se mu válý sníženej podvozek, co nevidět pujde na auto a už pokukuje a určitě "opovrhuje" vysokejma autama.....to je ale panáčku dost težká úchylka :kuk::smich:

Feri: taky pěknej výčet :palec2: a kdyby tě segry děcka neuposlechly, ber si příklad z viewera....ten má ten zaručeně nej postup, jak děcka "převychovat" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Feri: taky pěknej výčet :palec2: a kdyby tě segry děcka neuposlechly, ber si příklad z viewera....ten má ten zaručeně nej postup, jak děcka "převychovat" lol

Na nastupování a vystupování by se mě vykaš..., ty už se musí být hlava nehlava :D

Editováno: , autor: Feri.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ,když pominu,že pojídání čehokoliv v autě je pro mě takřka hrdelní zločin,zase nesnáším otisky prstů a jiné ťápoty na okýnkách.Stále nachápu,proč musí někdo zanechávat daktyloskopické stopy na skle,když dveře mají madla a kliky. lol

Já tu záhadu už rozluštil....často vozím ségry prcky a taky mě štvaly "hmatance" a otisky na sklech, ale když to přešlo do fáze, že na sklech byly prstem opatlaný obrázky smajlíků sluníčka atd.....tak už vím proč....páč mě skrátka ti mrňousové jen chtěli nasrat :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis:

Hlavně že ty klíčky nevytahuješ ze zapalování za jizdy! :smich:

Romariooo: na tohle se nedá nereagovat...jsme měli v práci jednoho "spořivýho" kolegu a ten když vezl jednoho dne další kolegy z práce dom, rozhodl se při jízdě z kopce, že bude hyperspořílek a "zhasl" auto....no při pohybu volantu se mu ihned uzamkl a dole zatáčka - ostatní v autě, když viděli jak řidič panikaří a marně se snaží odemknout volant, prý měli smrt v očích (a já se jim nedivim)....nakonec to teda zvládli a zatáčku vytočili, ale prej životní zážitek :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romariooo: to každopádně...nechápu lidi, který se snaží za každou cenu ušetřit na provozu auta a už vůbec né na úkor bezpečnosti a pohodlí....potom z toho akorát blbnou a páchaj takovýhle hovadiny - hlavně když maj spotřebu o 0,2 l/100km menší lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je průser no, vypnou se všechny posilovače, taky to nechápu, že to někdo dělá,. si myslím, že stejně neušetří, když jede auto s kopce a má zařazenou rychlost a není noha na plynu, tak to nebere ani kapku, když to vypne, tak to musí startovat a to něco vezme, takže ve výsledku si myslím, že je to spíš naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...