Přejít na obsah

Kaplička ferdy25


j0ska

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

I já si přidám svojí trošku do mlýna.Díky FERDOVI mi perfektně běhá RNS 510 , Nový ovládací panel Climatronic a různé jeho vychytávky díky jeho dovednosti a schopnostem.I nadále budu využívat jeho odborné pomoci a to samé bych doporučil i ostatním,pokud chtějí mít vše 100%.

Ferdo,máš zlaté ručičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

několikrát jsem z jiných topiců smazal poděkování pro ferdu25, prt. to do technických témat prostě nepatří, ale ani v bazaru to není ideální, takže zakládám tohle téma a kdo chce ferdovi za něco co pro něj udělal poděkovat nebo naopak vyhubovat, ať to udělá tady.

To by těch kapliček asi muselo být víc. Zkrátka je pro každého jiný metr... :feve:

A ještě to vypadá, že jsem tohle téma založil já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkejte, to jako myslíte vážně? to bude za chvíli téma ostatní plný "kapliček" na chválení? třeba Dolimu, Cosbymu, superfattymu...? pak teda at žije přehlednost...

Myslím, že je to trochu nedomyšlené. Fórum je plné takových příspěvků a nikomu to do teď nevadilo.

Jak říkám. Na každého jiný metr a najednou se nám do toho ti chápaví a tolerantní nějak zamotávají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera mi napsal jeden z těch "spravedlivých"...kolem 11.3. mi napíše, že za 14 dnů by přijel, a že se určitě ozve...pak mi včera večer napsal, že už to má v autě a jen mu trochu něco zlobí(jednou jde podruhý ne)...no tak než jsem ho zaškatulkoval tak jsem mu napsal ať mi pošle kódování toho a toho a pak jsem zjistil o koho se jedná..no a pak jsem jen koukal, jak funguje správnej člen fóra. Protože na informaci kde to montoval mi napsal, že někdo v Praze a na dotaz proč se teda obrací na mě mi jen napsal, že chci za všechno platit...jo opravdu seriózní jednání..že dokud mi tvrdil, že mu to namontuje servis měl z mé strany všechny potřebné informace to nějak zapomněl..No člověk se furt učí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...