Přejít na obsah

Logo RS, kam přesně na masce nalepit?


kenny_fx

Doporučené příspěvky

Na jednu stranu si říkám, ať si každej lepí na auto co uzná za vhodný a co se líbí. Ale na druhou mě to štve a je docela smutný když od někoho s obyčejnou šunkou posloucháš, že natrhnul prdel RSu. Uvádíš ostatní v omyl. Něco jinýho je, kdyby jsi na RSo nalepil třeba štítek z nejslabšího benzínu co se kdy do oktávek dával, takže 1,4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad tu resite zda mit nebo nemit nejake logo. Reknu Vám to jinak, auto at je jake chce,ale to jak to auto pojede atd je vzdy na ridicovi. Znám tolik chlapákl co mají daleko lepší auta než je třeba O1 RS a jasne,na rovince, machri,jede jim to...tam ukazou sice silu auta,ale prijdou zatacky, zákruty, sníh a jsou podělaní a tezce nezvladaji rizeni. Mám pomerne hodne zkusenosti z autama, testování atd (bmw 3,audi A6 3.0Tdi,polo, aj. a reknu Vám že když se chce,da se pohonit i s polem 1.4Tdi pán co chce zavodit s fabiou RS. A takovych prikladu sem zazil nespocet. Mam najezdenych spoustu kilometru , sám mam Octavii 1.6 SR a vím že pokud někdo chce zavodit někde ne na rovince, ale kde se to mirně klikatí, nemam strach z toho ze bych se ho neudrzel.:-)

Nemam proto rad ani nejake dragy (sprinty) na podívání pěkne, to ano,ale pokud má někdo v ruckách nas.... ukaze se to nekde jinde,ne na rovince.

Tím sem chtel rict, ze nalepka jestli je na aute nebo ne nezalezi,me osobne se moc libi, je to skodovacka barva. To je potom jako tvrdit,proc mas trmeny na zeleno jako RS,kdyz to neni RS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to tam máš tedy opravdu 1.8T 132kw? ... když si tam lepíš ten odznáček?

Mně fakt celkem dostávaj třeba fabie 1.2 combi, který maj vepředu odznáček RS ...

edit: aha, už jsem přečetl že máš 110kw...

to rozhodně RS není...Svezl jsem kámoše, který jezdil i v 110kw 1.8T ve svojí RS a ten jenom řekl - tohle je JINÝ auto, ten výkon je opravdu dost znatelně rozdílnej. Na jednu stranu máš k RS možná nejblíž z ostatních motorizací, ale to neznamená, že RS máš:)

jinak blok motoru možná máš stejnej, ale to se rozhodně nedá říct třeba o turbu, vstřiky, ... ;) Co podvozek, máš upravenej nebo se ti auto houpe v zatáčkách? Co sedačky, co vzadu vystužení kastle za sedačkama? Co větší brzdy, předek 312mm, máš? :)

ale jak myslíš, já se takovým lidem vždy jenom zasměju, když si dávají odznáček RS (proti překopání vzhledu na RS rozhodně nic nemám - spoilery, .. - protože se to prostě někomu víc líbí....ale proč si probůh dávat RS, což je označení motoru?)

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsi že máš stejný motor jako RS....no možná ten blok motoru, ale jak jsem psal, turbo, vstřiky, ...

Se divím, že rovnou škodovka nedávala do 1.8T všude odznáčky RS, dyť je to přece ten samý motor :kuk:

ne nic, tohle nemá cenu řešit. Podle mě je prostě zhovadilost si dávat odznáček označení motorizace (RS) na auto, který to prostě nemá mít.

A pakliže by sis z octy udělal vzhled RS, aspoň by to pár lidí zmátlo...ale takhle se ti podle mě jenom každej vysměje - včetně mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dastax: tohle mi tu prijde jako hodne namachrovany od tebe. Myslim ze ve svem věku mas najezdeno,co pulka lidi na foru nacoufano a budes tu resit oznacek kteremu se smejes. Na tom odznacku vepredu nikde neni napsano RS, je tam je VI, pokud dobre vidim. A ten odznak je pekny.

Ano RS je jine auto i nez 1.8T ale to ze se nekomu vysmivas svedci o tve povaze.

Chapu kdyz si to da nekdo na 1.2HTP,tak to vypada hrozne,nebo na nejakou TUNING Fabii/Octavii. Ale pokud je to pekna octavia, ten znak tam proste sedi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dandiel: nic o mě nevíš, tak bacha abys nenarazil...

Jinak turbo RS je od 1.8T rozdílné. Turbo z mojí RS bylo venku a dávali jsme nové, tak to vím ;)

Kde bys chtěl nalézt těch 22kw navíc? Chipem? A proč jde RS chipovat dále?

Sám přiznáváš, že na 1.2HTP je to směšný..a proč to není směšný tady? Má to k RS asi nejblíž, ale stejně jak HTP to RS jednoduše není. Alespoň kdyby na tom autě bylo víc RS úprav krom odznáčku.

A že na odznáčku není RS? NA předním možná ne, ale vzadu já prostě to RS vidím.

No nic...letím na BMW fórum si sehnat odznáček ///M ... třeba díky tomu budu mít větší výkon :smich:

Nebo třeba TT Quattro? To je přeci ten samý motor, akorát má 165kw, to je to samý.

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy ma jiny VKUS. Nekomu se libi to jinemu ono. Ja souhlasim s dastaxem, osobne by jsem si na "cernouska" nikdy znak RS nenalepil. Znak RS se mi libi, urcite na me oktavce by vypadal dobre, ale znakem by jsem si kompletne znehodnotil veskere upravy ktere mam na aute hotove... :kol-14:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam ze extra vim ale tvuj bracha ode me kupoval elektrony,tak neco prece jen vim:-)

Porad tu meles ze to zrychly.... nikdo tu nepsal ze si dava odznacek k tomu aby mu auto zrychlilo ne? to porad mluvis jen ty. je to o vkusu a tom ze je pekny, ne o tom ze bych si z toho udelal RSo jizdima vlastnostma,ale proto ze se mi RSo libi ,tak proto. Sam jak sem psal mam zatim O1 cast predelanou na RS ale na jaro prijde origo RS ,nejspis RS II a nikomu tu nebudu vycitat ze tam ma znacek ktery se mu libi, i kdyz ja mam RSo.

K tomu HTP jsem to myslel tak ze pokud ma nekdo serii, v zelene barve na 15 kolech a ma tam znacek,tak mi to prijde jako levny tuning. Pokud ma nekdo Fabii pekne upravenou,ale jen stylove, s hezkyma kolama, RS narazniky atd, tak reknu jen hezke auto, ne abych resil odznacek...:-)

Dam jeste takovou otazku. Nekdo bude mit O1 1.8T , upravi si motor, chip,turbo,vstriky,cooler proste X veci, dejme tomu 230 koni . Da velke brzdy, treba nejake bremba, 4pistkove atd atd. Interier hodi z RSa, sportovni podvozek,treba HP ,ktery je daleko lepsi nez u RSa.Samozrejme i exterier (narazniky,kola, kridelko atd.) Tomu se take vysmejes ze nema RSo,kdyz si tam da odznacek, ze se mu proste libi? a pritom to bude mit daleko vykonejsi nez seriove RSo?

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dandiel: jó, tak už vím kdo jsi, o tý tvý super předělávce jsem taky něco zaslech, hned mi to dává smysl :smich::smich:

No pakliže to někdo upraví jak vzhledem i motorově na RS, tak proč by tam nemohl mít odznáček? A pakliže to upraví už víc, tak je to jeho věc, že si to chce "degradovat" tím odznáčkem a ukazovat, že má RS, která je ale horší než to,co má on. Ale vadí mi, když si někdo dává odznáček RS a tím ukazuje opak, aby si lidi mysleli že on má "namakanou" káru a přitom to vůbec nemá.

Celkově mi na lidech hrozně vadí to, že si hrozně rádi hrajou na něco, co fakt nejsou ;)

Jenže kenny tam, nemýlím-li se, nemá žádnou další úpravu, jen si na sérii hodí RS odznáček. (jo přiznávám, že je možný že by měl jiný přední nárazník, neviděl jsem žádnou fotku zepředu...ale dle fotek zezadu rozhodně nemá z RS nic, ani nárazník, ani spoiler, ani kola,... jen ten odznáček).

Tomuhle neřekneš, že je to levný tuning? Jediný co tedy z RS má je odznáček a jo, má stříbrnou barvu, která u RS taky byla, to je fakt...

Tak si říkám, když už má ten kenny tu RS, že bych mu mohl doporučit vstoupit k nám do RS clubu ( http://forum.rs-club.cz ) :p:palec2:

-

mimochodem přihodím příklad jastera, kterej má krásnou namakanou červenou dízlovou oktávku

taky kdysi (nebo i teď?) uváděl, že je to octavia RS TDi, proti tomu jsem byl dost proti. žádná RS TDi neexistovala a tak já ani do toho nemohl předělat. Ano, má jí krásnou a výkonnou, ale prostě to není RS....a teď se mi tuze líbí, jak má vepředu na masce odznáček TDi :palec2: to mi opravdu přijde jako výborný nápad a vypadá to tam hezky

Editováno: , autor: dastax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jaky super předělavce mluvis, proste sem se nudil,tak sem udelal z auta vzhled RS, nevim co je na tom super.

Musim ti jen rict ze fotky mas sice pekny ale bohuzel trosku namachrovany a hloupy.

Tim koncim tady v tematu koncim s prispevkama, dastax si pujde nastartovat svoji RSku, a pujde se smat vsem co si dovli nalepit nekam znak ktery on sam mozna ani nevi co ma ten znak znazornovat...

Edit: jo a pokud mluvis o nejake super predelavce, bohuzel jsem v tu dobu nemel na RSo, ale za to je to auto, za ktere nikde nic nedluzim a nic sem si od nikoho nepotreboval pujcit. A ted si v klidu setrim na neco lepsiho...

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, já ti to schvaluju.... ;)

Ale jestli ti vadí, že já jsem si na auto peníze půjčil a splácel, tak si běž stěžovat jinam a řekni mi, jestli ty by sis dokázal při škole vydělat za rok na RSo a ještě přitom ten rok vystudovat jako ten hloupej a namachrovanej dastax

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja studoval, od kvetna r. 2008 mam po maturite a auto mam uz dva roky:-) ted delam vysku a pracuji zaroven a jak rikam setrim na neco lepsiho...

k tomu jeste bydlim sam v novem byte,ktery splacim, takze proc bych si mel nekde stezovat. Ja jen rekl ze na RSo jsem tenkrat nemel a nechtel sem se zadluzovat. Ani nevim proc jsme skoncili jinde nez u RS znaku..je to fuk,rikej si opravdu co chces. Ja mam Octavii,nemam RSo ale RSo s ni nedelam. Me se to libi,mam ho jen vepredu a libi se mi ze tam pekne sedne,nicim jinym...tot vse...mej se

Editováno: , autor: Dandiel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte problémy ty voe :doh .

Já jsem osobně proti těmto znáčkům. I když jsem byl mladší a začínal jsem. Tak jsem na ty znáčky taky koukal, ale pak jsem dostal rozum.

Ale jinak je mi to jedno, ať si tam každý naplácá samolepek kolik chce. Klidně znak porshe. :)

Ale prostě to vypadá divně a trapně. Ale když to někomu dělá radost tak proč ne.

Můžeme to brát jako že podporuje Škoda motorsport. ;)

Já jsem se teď vydal opačnou cestou samolepky pryč:

002_skoda_octavia_jpg_17200.jpg

007_skoda_octavia_jpg_37631.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...