Přejít na obsah

Individual


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

Včera som bol na Bratislavskom autosalóne a dopátral som sa niečo viac o Superb Individual.

Ten čo je vyššie odfotený som videl, nebol vystavovaný, bol na ňom niekto zo zamestnancov Škoda Slovensko, na parkovisku pri hale, kde mala Škoda svoju stajňu.

Ten Superb, opustil fabriku vo výbave ako som prikladal vyššie Údaje o vozidle a stále aj má látkové sedadlá vo výbave felicity černá.

Výbava individual sa dá objednať na Slovenku, kde je upravované auto v spolupráci s firmou MAD (autopoťahy), čIže sa čaluvnili akurát tapacíri dverý, nová koža na radiacej páke a nanovo odšitý volant. A sedadlá? Sú na nich naliahnuté poťahy :076 .

Na slovenku údajne takýchto Superbov jazdí max do 10 ks, ale ked si kúpite poťahy MAD, obšijete pár vecí v interieri, tak možte mať trebárs aj Š Favorit 136 Individual... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera som bol na Bratislavskom autosalóne a dopátral som sa niečo viac o Superb Individual.

Ten čo je vyššie odfotený som videl, nebol vystavovaný, bol na ňom niekto zo zamestnancov Škoda Slovensko, na parkovisku pri hale, kde mala Škoda svoju stajňu.

Ten Superb, opustil fabriku vo výbave ako som prikladal vyššie Údaje o vozidle a stále aj má látkové sedadlá vo výbave felicity černá.

Výbava individual sa dá objednať na Slovenku, kde je upravované auto v spolupráci s firmou MAD (autopoťahy), čIže sa čaluvnili akurát tapacíri dverý, nová koža na radiacej páke a nanovo odšitý volant. A sedadlá? Sú na nich naliahnuté poťahy :076 .

Na slovenku údajne takýchto Superbov jazdí max do 10 ks, ale ked si kúpite poťahy MAD, obšijete pár vecí v interieri, tak možte mať trebárs aj Š Favorit 136 Individual... :)

Este dodavam, ze na autosalone boli na stene prilby lakovane do lakov ake sa davaju na auta - a pri jednej bezovej bol napis "Individual" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...