Přejít na obsah

Bouchání do volantu


Markonius

Doporučené příspěvky

Čau chlapi.

Mám takový problém že mi začalo při jízdě třeba po polní cestě jakoby bouchat něco do volantu. Na rovné cestě je to bez problémů. Doma jsem se po tom pídil - kontrola čepů, dotažení všech šroubů atd. Nic jsem nenašel. Když zprudka mírně rozkmitám volant tak mi v něm lupe. To lupání vychází jako kdyby z převodky řízení. Nemáte někdo podobnou zkušenost a hlavně jak to odstranit????

Díky :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

chytnete za volant a vrklat nahoru a dolu, jako by jsi polohu menit chtel - pokud vule tak bud vymena nebo ze spoda se da na te zasouvaci tyci udelat bod CO - nebojte se, neprijdete o nastaveni volantu - to se deje v horejsnim ulozeni. Tady dole vespodu jsou dve tyce v sobe zasunute pro pripad aby pojmula naraz bez posunuti volantu - proste do sebe zajedou.

Ten jeden bod nicemu neuskodi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar, tak to vypadá že problém tohoto tématu se týká také mě. Auto jsem měl u chlápka co dělá v autorizovaném servisu Škoda s tím, že občas cítím rany či nárazy do volantu a lupe mi v něm. Auto přeletěl očima, jeli jsme to projet a sdělil mi, že to budou silenbloky stabilizátoru řízení. Ty jsem teda za hříšný prachy vyměnil a doufal, že bude vše v pořádku. Bohužel pořád stejné.

Nenašel by se prosím někdo kdo by to v okolí Olomouce dokázal opravit či nemá potřebný náhradní díl na výměnu ? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...