Přejít na obsah

"Vyhnitý" konektor servočerpadla KOYO


fabia16v

Doporučené příspěvky

Vážení, poraďte!

Mám servočerpadlo KOYO z Fábie s "vyhnitými" kontaktami v tom väčšom konektore (nie v tom menšom, spájajúcom sa so snímačom natočenia volantu). V Etke existuje náhradný diel servočerpadla len ako celok. Nie sú tam žiadne osobitne uvedené konektory. Navyše i pri pohľade na to servo sa toto javí ako zalisované a nerozoberateľné. Je mi však ľúto vyhodiť inak chodivé zariadenie, iba kvôli chybe v konektore. Ak totiž vyhnitý kolík konektora dotlačím rukou (po demontovaní ľavého plastového podbehu), tak ikonka volantu s výkričníkom na palubke zhasne a servo sa rozbehne.

A teraz otázky:

Dá sa nejako opraviť toto servočerpadlo výmenou poškodeného konektora? Ak áno, ako? Kde sa dá zohnať nový konektor?

Alebo sa mám na opravu vykašľať (neopraviteľné, neoplatí sa to...) a zháňať nové servo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som sa takto pokušal opravit servo... Bolo v takom štadiu že už nechodilo...Povedal som si bud ho opravim, alebo vyhodim...Tak som ho rozobral, urobil som asi 2 pokusy, niektoré časti boli zaliate...ale nepodarilo sa mi ho prebrat...Nakoniec som zohnal nové za cca 5000 sk....Mne ale prestalo fungovat, konektory som mal v poriadku...Maj sa ;):feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...