Přejít na obsah

Přepážka N1


Hanss

Doporučené příspěvky

Netusite kde sehnat seznam tech partnerskych servisu MTX?

Tak uz jsem mluvil s pani z MTX, a kdyby nekdo chtel tak na 6tce to dela treba Prerost Svorc, nebo Auto Podbabska. Bohuzel ani u jednoho neznam cenu.

Doporucila mi ale servis ABO servis (http://www.aboservis.cz/) s kterym maji oni dohodu a sidli hned vedle nich a kde to delaji asi za 1k tu demontaz.

DD

Editováno: , autor: DevilDave
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Presne tak, asi pred tydnem jsem se bavil s majitelem STK, kterej mi to potvrdil (on sam mel v aute prepazku a chtel si ji za drahy peniz odstanit), takze od pulky zari si proste kazdy tu prepazku z auta vytahne, hodi ju do stareho zeleza (to zas bude v sekci bazar porad nabidka na mrizky :p ) a ma auto bez nejakeho deliciho hnusu, ale stale ma v technicaku napsano N1, popripade jen 4 mista k sezeni... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, asi pred tydnem jsem se bavil s majitelem STK, kterej mi to potvrdil (on sam mel v aute prepazku a chtel si ji za drahy peniz odstanit), takze od pulky zari si proste kazdy tu prepazku z auta vytahne, hodi ju do stareho zeleza (to zas bude v sekci bazar porad nabidka na mrizky :p ) a ma auto bez nejakeho deliciho hnusu, ale stale ma v technicaku napsano N1, popripade jen 4 mista k sezeni... :)

jj, já to dělal někdy vloni na podzim i se změnou v TP. Demontoval jsem si to sám, pak jen zašel do autorizovaného salonu, aby odtud odeslali TP do MTX a pak už jen na odbor dopravy. Celkem mě to tehdy vyšlo na 1350,-. 50 ,- Kč poplatek na úřadě a zbytek byl pro MTX, že dali do TP razítko. Alew mám čistou M1 se vším všudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mriz uz mam venku. Demontaz svepomoci sla naprosto bez problemu, vice mene to bylo asi 10 sroubu vseho vsudy.

Akorat nevim jestli se daji nejak jednoduse sundat folie z tech zadnich okenek. Prece jen dost omezuji vyhled pri couvani.

Delal jste to nekdo sam ?

Diky za pripadne rady.

DD

normálně to strhni, akorát budeš muset ještě něčím odstranit zbytky lepidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

mam OCTI combi s mrizkou a v TP je vedena jako M1. To znamena ze ted od zari ji muzu normalne sam vyndat, nikde to nemusim hlasit nebo zadat o povoleni a na pristi technicke to normalne projde? Nebo si to pak mam nechat jeste zrusit z velkeho TP? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mřížka se zapisovala na N1 i M1. N1 je nákladní skříňový, dříve se používal zápis M1 s dodatkem montážní. Takže možné je oboje. Mřížku lze sundat ve všech případech, nejde ale změnit při té příležitosti právě kategorie a obsaditelnost. Některé např. Fabie mají jen 4 místa k sezení. K případné změně je třeba mít požehnání výrobce vozidla (ale ne vždy ho musí vydat kladné!!), potom lze zažádat na obecním úřadě o případnou přestavbu (což je i změna kategorie vozidla).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud jsi volal na policajty, tak nevím, co ses mohl dozvědět, ti s touto agendou nemají nic společného už přes 8 let ;) A myslím, že kolem případné změny z N1 na M1 jsem to zak nějak uvedl srozumitelně, rohodně se to nedá ale nazvatpouhým hlášením změny..je to celkem náročná procedůra, a to i finančně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...