Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Mate fajneho prezidenta :) i v Polsku mame Kaszalota :D . Pravy prezident Polska zemrel v smolensku :( .

V Gliwicach je moc snihu. Dneska padalo a je 15 cm vic snihu :D a uz nepada a je -1*C.

Spadl jsem do dnes, protože čistič neodstraní sněhových schodech :( ale naštěstí jsem se držel zábradlí :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj no u nás taky přes noc sněžilo .. teda u nás na moravě a napadlo asi 15 cm. Ráno jsem jel do práce a připadalo mě to že byc snad já měl ten sníh na té silnici odhrnovat že na to ti silničáři čekají :D

Zeman se na hradě uchlastá ale lepší než schwarcenberg. Vašeho prezidenta je mě líto, myslím že zrovna jsem vstával ten den když spadlo to letadlo. U nás okamžitě dávali mimořádne zprávy na ct24 a já nevěřil co slyším. Bohužel i takovéto neštěstí se stávaji :( Zemřelo tam tehdy mnoho vysokých představitelů polské vlády ne?

U nás kdyby takto spadlo letadlo s představiteli senátu a vlády to by nejméně polovina lidí netruchlila ale slavila.

A prosím Vás nevíte někdo kde seženu kastlík pod rádio do F1? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vscheny :)

U nas Tusk Lhar nechci mluvit prawdu o smolensku . Tusk je verny sluha Moskvy to co Putin mluvi to je pravda. Putin je Lhar cislo 1.

U Jasnej Górze v Częstochowie jsou fotky + jemeno ti co zemreli v smolensku.

Včera byl film o leteckém neštěstí v Národním kanálu Geographic, což je velká lež a odpadky filmove.

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bowling nemám bohužel :( jenom se starám o servis...když je nějakej problém tak zavolaj a já opravim :D to by bylo jiný kafe, mít vlatní bowling :D ale tenhle bych nechtěl :D :D :D Hele zejtra se jedu podivat na nějaký díly tady u nás, tak když si vzpomenu tak se ti podivám za nějakej rozumnej peníz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...