Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Viď, ani to neunesu, až si půjdu o vejplatě pro ty drobný s ruksakem...

 

Co je horší, že v sobotu i v neděli mám denní, takže budu viset v rachotě a doma mi leží nakoupený LEDky plus další komponenty na interiérový svícení. Stropní lampičku nad zadní sedačky už jsem nainstaloval asi 14 dní zpátky, ale k tomu ubastlení LEDek do obou (počítám že samozřejmě vyměním žárovky za LEDky i v tý přední) se furt nemůžu dostat... 

Kupovat 2 x 3 LED moduly přímo do stropní lampy za 560Kč sada (neboli do 2 lampiček celkem 1120,- Kč) plus počta k tomu se mi teda nechce, když počítám, že chci instalovat 6 + 12 + 6 LEDek do každýho světla, k tomu 8 řídicích obvůdků a 16 odporů (aktivní polovodičový zdroje proudu pro stabilizaci jasu LEDek), tak při cenách 9,- Kč za 1ks bílý LED, 6,- Kč za 1ks LM317L a korunu za odpor jsem na ceně necelejch 300,- za jednu lampu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, tak jsem projednával kola s bratrancem a on mě říkal že ty gepardy jsou čínské šmejdy a že se už stalo že se kolo zlomilo ve větší díře a že by měly mít alespoň nějaké číslo zezadu .. ale tak jsem uvažoval nad RSW .. myslíte že to je taky čínský šmejd? Jaké alu máte vy? V těch 14 jich je tak málo :kol-26: člověk chce vypadat hezky a obchody ho jen omezujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...