Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nechápu lidi, co je zajímá v dnešní době vzdělání. Za chvíli budeme národ jen ze samých titulů před a za jménem ale nikdo si nedokáže zatlouct hřebík nebo něco udělat ručně. Můj táta kdysi říkal, že to není o tom, jakou máš školu, ale jestli umíš dělat rukama a logicky myslet.

 

Každý chce sedět v kanceláři, vozit si prdel ve služebáku a pak se divíme, že tady máme spoustu slováků, rusáků, ukrajinců, vietnamců a jiné spodiny.

 

Nad tímto by jsme se měli zamyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono, já třeba si myslím že mám dobrou školu a chtěl jsem jít ještě dál, ale to jen pro pocit že tu práci co dělám tak že jí dělám kvalitně, třeba já dělám rukama a myslím si že svojí práci rozumím a jedu si v ní dobře.. To že pak třeba člověk je míň schopný na ostatní věci, to je na nic, ale tak když se snažím a i tak to prostě nejde, nebo to není ono, tak mám přátele, kteří tomu třeba zase rozumí více, a zase méně té mojí práci.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...