Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

:kol-28:  Jooo to já si to pár let zpátky koupil... no žere to jenom peníze a né málo a semtam i trošku nitra... ale za tu zábavu to opravdu stojí  :kol-47:  Ona i ta elektrika není marná, ale ta nesmrdí, nekouří se s ní a vůbec nedělá takový randál ale zase je daleko jednodušší na údržbu a levnější na provoz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A navíc kolikrát jede víc než to nitro....

 

Dneska už jsou ty programovací regulátory,senzorové střídáky atd na bezva úrovni.

 

Já měl toho nitráka rád,ale člověk je omezenej na místa kde může jezdit. Né každej má pro těch 50 tis otáček pochopení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo.. Randál úžasný... no mě točí jen cca 35 000 otáček, ale i tak je to paráda, když to lítá..S elektrikou když bude člověk jezdit kolem baráku tak si toho moc lidí ani nevšimne... Ale neměnil bych, protože v když se dá v něčem hrabat, štelovat čistit, a.... no prostě hračička  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...