Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Já nakonec koupil Lumii s WP.. Iphone se mě vzhledově nelíbil a android na mě působil co se týče vzhledu menu a podobně jako starý symbian, spousty ikonek, nepřehledné... Ale vyloženě nic proti němu nemám, a určitě má taky něco do sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak WP si nedokážeš tak prispôsobiť, ale niekomu to neprekáža...iPhone predražený, Android veľa možností prispôsobenia, ale nie každému vyhovuje ovládanie a pod. ja bežím na starom dobrom Symbiane (Nokia 808 PureView)...spokojnosť nadovšetko :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zetko je fajnový mě se libí, ale za 15K je to moc, navíc je už docela veliký, každopádně uvidím co trh nabídne :D Ono serialy a filmy nesleduju na telefonu, spíš foto, video (takže chci nejlepe HD nahravani) k tomu jsem hodně na tapatalk a webu, a sms a volani, takova ta klasika, obcas navigace ale ta uz ted taky dlouho ne :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...