Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

neviem či bude vedieť niekto poradiť, ako je to s prepisom auta na SK? v bazari (AAA Auto) mi dali kópiu TP, stačí to na prepis (+zmluva, predošlý majiteľ odhlásil, atď.) a až potom dostanem nový TP? lebo už som z toho trošku jeleň :kol-32:

Nestačí. Kopii potřebuješ pro sjednání povinnýho ručení, pro registraci na sebe budeš potřebovat originál TP, až ho původní majitel skutečně ze sebe odhlásí a pošle ti ho. TP se vystavuje NOVEJ jen při předání do prodeje nebo u dovozu při první registraci - pak se předává dalšímu majiteli. Nahradit jde jen DUPLIKÁTEM vystaveným podle údajů v registru nebo při zaplnění originálu ve všech volných kolonkách. Při registraci dostaneš NOVÝ OSVĚDČENÍ O REGISTRACI = po staru "malej techničák" a podle místních předpisů si buď necháš původní, nebo dostaneš nový značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestačí. Kopii potřebuješ pro sjednání povinnýho ručení, pro registraci na sebe budeš potřebovat originál TP, až ho původní majitel skutečně ze sebe odhlásí a pošle ti ho. TP se vystavuje NOVEJ jen při předání do prodeje nebo u dovozu při první registraci - pak se předává dalšímu majiteli. Nahradit jde jen DUPLIKÁTEM vystaveným podle údajů v registru nebo při zaplnění originálu ve všech volných kolonkách. Při registraci dostaneš NOVÝ OSVĚDČENÍ O REGISTRACI = po staru "malej techničák" a podle místních předpisů si buď necháš původní, nebo dostaneš nový značky.

no lebo už by som ho rád prepísal z iného okresu, nech mám správne ŠPZ. a už je to takmer 2 týždne čo ho mám doma...uvidím dnes ke´d prídem domov, či ma bude čakať obáločka alebo nie (zvyčajne chodím domov iba z času na čas)...navyše zajtra mám voľno, tak som to chcel všetko povybavovať...

papiere o odhlásení mám...ale zatiaľ vďaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Terénní sociální pracovnice mi vždycky připomene knížku od Párala - Romeo a Julie 2300. Tam se "odborníci na mužsko-ženský vztahy" nazývají "terénní felicista/felicistka" a jedním z hlavních "hrdinů" je jistý ÁVA ŠAMP... Kterej nakonec dostane přesně to co mu patří, neboť čím kdo zachází, tím taky schází a i milej Áva je nakonec oženěn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...