Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Byli jsme před pár lety (ještě v době, kdy jsem jezdil formana) na dovče v Hostýnských Vrších a v rámci cestování po blízkým i vzdálenějším okolí jsme si zajeli i do Kopřivnice - a při návratu do Bystřice pod Hostýnem jsem právě taky museli vjet pod podobnou ČINĚNICI - někde na cestě mezi ValMezem a Bystřicí to na nás začalo padat a zbytek cesty jsem jel 30-40, protože na silnici několik cm vody a na skle příval jak z hasičský hadice, stěrače nestíhaly... Pak už to fotit ani nešlo jaká byla tma - foťák byl vzadu v kufru a mobil to nepobral...

 

 

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyberam ziarovky/LED-ky pre F2. Do oka mi padli Osram Diadem Chrome kvoli povrchovej uprave. No objavil som este toto, ale neviem, co to bude zac...skusenosti?

www.alarmshop.sk/bau-15s-led-ziarovky/10311-bau15s-oranzova-12smd-samsung-3w-osram-10-30v-8595128240503.html . Maju aj cervene, ktore by sa dali pouzit do zadnych svetiel...

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusenosti nemam, nepouzivam a taky by mne zajimal nazor nekoho z praxe.

 

Hodne z techto LED zarovek ma ale zakazano pouzivani na verejnych komunikacich, resp. se muze  pouzivat jen pro osvetleni interieru (koukal jsem na cesky eshop, kde je to u techto a podobnych LED svitidel v popisu napsano).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...