Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Ahojky,jelikož to vypadá,že Džunda zustane v mých službách a na zadním blatníku se objevila drobná koroze,kterou opravím,ale nechce se mi to dávat do lakovny tak scháním lemy blatníku co měla RS,nechci žádné vystouplé a nejblíž k tomu maj tyhle viz odkaz,nemáte s tím někdo zkušenost?

 

A kdyby se někomu doma válel nárazník RS(což asi ne :kol-28: ) tak mi dejte vědět,je potřeba trochu Džundu vyšperkovat.

 

lemy- http://www.autoplay.cz/lemy-blatniku-skoda-fabia-1-combi-sedan-cerne-p10373

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zas rád obrácenej "lůk" - aby to zvenku vypadalo jako co nejmíň upravovaný a namachrovaný, ale aby buď pozornější pohled, nebo až fakt "proč se to kurwa nenechá předject, von ftom kurwa snad má forzáž " případnýmu vnějšímu hodnotiteli dal najevo, že "tak takhle panáčku NE!!!" - už jsem to vyváděl dřív s formanem (50kW BMM "přistříknutej" na 57kW) a teď s Drobečkem to už ode mne taky schytalo pár "honibrků"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže RSko už je nápadný, je snížený a má širší gumy, při pozornějšímm pohledu ho od HTP poznáš hned i za jízdy (ne teda když se jen mihne kolem v protisměru).

To má právě jeden "tuzér" tady u nás, že má dvojkovou fábuli HTP předface, ale má na masce "VRS", pod nárazníkem spoiler (lízátko), chriomovanou oválnou koncovku vejfuku a na blatníkách lemy. Jenže když jedu za ním, tak je jasně vidět, jak má úzký kola a jak je celá ta jeho koza vysoká...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...