Přejít na obsah

Svody na 1,8T


Balrog

Doporučené příspěvky

Mám dotaz:Chtěl bych si koupit na octavii 1 RS svody,nedávno jsem dával novej kat,dynamizér a ¨vlastně kompletní výfuk od ultersportu a nevím jestli to půjde s těmi svody?Četl jsem,že je to docela problém :

Pokud má vůz katalyzátor, vzniká zde velmi výrazná překážka, vytvářející značný protitlak. Situace může být zhoršená stavem, kdy je katalyzátor "spečený" a jeho průchodnost je tím značně omezená.

Tak nevím?děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez katu by to malo urcite vyssiu ucinnost. Ak su vsak zvody dobre navrhnute a vypocitane, budu prinosom aj s katom. Chces kupit tie na Bazare? Som po nich pokukoval... :p

Zvody mam v plane kupit pre pripad prestavby celej vyfukovej casti vcetne turba.

Ako zaklad pre buduce ladenie su tie zvody fajn. Neviem ako su na tom iba solo... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Bez katu by to malo urcite vyssiu ucinnost. Ak su vsak zvody dobre navrhnute a vypocitane, budu prinosom aj s katom. Chces kupit tie na Bazare? Som po nich pokukoval... :p

Zvody mam v plane kupit pre pripad prestavby celej vyfukovej casti vcetne turba.

Ako zaklad pre buduce ladenie su tie zvody fajn. Neviem ako su na tom iba solo... :palec2:

Ano koukal jsem na nich tady na bazaru a nevím jestli to fa¨kt nebvudou vyhozené prachy?Nevíš o kolik zvednou výkon?máš s tím nějaké zkušenosti?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Vim to určitě, protože ty svody, co sou v bazaru mi prošly pod rukama.... Na tvoje turbo se dělaj litinovy s většim průměrem jednotlivejch svodů, ale se stejnym designem.

Ok díky za radu,ještě že jsem do nic nešel a podle tebe mají cenu s tím novým katem?DÍKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...