Přejít na obsah

central po startu auta


sanator

Doporučené příspěvky

je to drobnost ale uz mi zacina liest na nervy a aj asi niec pokazilo Takze doteraz to robilo tak raz dva krat za 3 mesiace no proste z casu nacas to sa dalo prekusnut ale teraz po kazdom otoceni klucika do 1 polohy zamkne dvere uz na otvaranie prestali reagovat LZ dvere(nejdu otvorit ani manualne zvnutra niako!!!!!) co toi moze bit???:: OC1 rv 98 Tdi 81kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle stejny problem jsem řešil taky auto se po nastartovani samo zamklo . Hledal jsem jestli nejsou kabely polamane v pruchodkach a nic . Nakonec jsem napojil vag a ten vyčetl zkrat v zámku ve dveřích od řidiče . Rozebral jsm dveře i a vyndal motorek centralu nic nebylo vidět co by ten zkrat působilo . Problém zřejmě dělaly zaoxidovany kontakty v konektoru centralu po vystřikani čisticím sprayem problém skončil . Napoj to na vag , mrkni na ty konektory od centrálu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...