Přejít na obsah

trvalé vypnutí start-stop


zott

Doporučené příspěvky

V 30. 4. 2024 na 9:45, Zzzzz napsal:

Takže jsem nakonec nevydržel a udělal si radost objednávkou a modul si nechal poslat.

Dnes proběhla montáž a je to v pytli. NEFUNGUJE to a chová se to dál, jako by tam žáden mezikus s pamatovátkem nebyl.

Díl: tart-Stop paměť VW, Audi, Seat, Škoda 2020- - ssm-vw10

Podrobná kompatibilita

• Audi A3 8Y (2020 - )

• SEAT Leon IV (KL) (2020 - )

• Škoda: Octavia IV (2019 - )

• VW Caddy V Gen. (2020 - )

• VW Golf 8 CD (2019 - )

Vhodné pro vozy:

Audi A3 2020- (8Y)
Seat Leon 2020- (IV)
Volkswagen Caddy 2020- (IV)
Škoda Octavia 2020- (IV)
 
Mé auto 6-2021 a ani ťuk.
Smutně tak budu dál po každém startu klikat a klikat a klikat a ...

 

 

Takže změna.

Dřív, než jsem to stihl vrátit (jako nefunkční) se ten elektrikář, co to dělal ozval s informací od výrobce/dodavatele, že některé modely O4, které ale neumí podle ničeho společného identifikovat, se chovají jinak a aby to "udělátko" udrželo v paměti poslední stav Start-Stopu, je potřeba na konekrorech toho modulu prohodit pozice PIN 16 za 32 a to oboustranně.

No a světe a Škodo div se, FUNGUJE TO.

😉

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž, koupil jsem modul z Aliexpresu za sedm stovek, na mém autě funguje, vždy při zapnutí zapalování je SS vypnutý, to je krása, lze ho pak na displeji zapnout nebo vypnout. Octavia 4 combi 1.5 TSI manual vyrobená 08-2023.

Číslo řídící jednotky (té krabičky) pod volantem jsem měl lehce jiné než je výše uvedené, a nebyla made in CZ, ale rumunská. Na to zapojení to chce spíše menší ruce, nebo mít chapadla chobotnice, ale nějak jsem to dal. Jednotka je přímo pod volantem těsně nad kloubem tyče volantu.

Jinak děkuji Tomas_cz1 za publikování tohoto řešení.

Editováno: , autor: Wdog
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...