Přejít na obsah

Vařim a netopim


mudra

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam problem s teplotou.Auto se rychle ohreje (cca 2km) a pak se rucicka posune do cerveneho.

voda se neztraci, a kdyz dam topeni na HI(climatronic), tak fouka studene.

Dnes jsem menil termostat a bez efektu.

Divny je, ze jedna hadice do topeni je horka(ta co napojena do horniho pripojeni na chladic, je na ni nejake cidlo) a ta druha je studena.

hadice co vede od termostatu je taky porad studena.

Vypada to, jakoby to bylo ucpane u vodni pumpy.

Prosim o jakoukoliv radu.

Diky Mudra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao mě výměna pumpy čeká zítra také vařím a zrovna při tom udělám i rozvody.Tesnění si myslim že nepotřebuješ protože je součástí pumpy.Dnes my došly dozvody i pumpa a "O" kroužek je součástí u nové pumpy.Nová pumpa má litinové oběžné kolo tak doufám že chvíli vydrží.Doufám že to zítra stihnu vyměnit tak pak poreferuji.

Editováno: , autor: vinklec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera jsem vyzvedl dily na poste a odvezl auto do servisu.

Dnes jsem si ho vyzvedl a vse OK (teda zatim jsem to testoval jen na ceste ze servisu).

Auto i topi :) .

turbinka byla rozpadla na 3ks.

Takze diky vsem za rady. Fakt mi to pomohlo.

Mudra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mudra - na kolik Tě vyšla výměna v servisu?

Tak výměna pumpy proběhla dnes zároveň i s rozvodama.Vodní pumpa byla KO.Plastové oběžné kolo bylo prasklé ale narozpadlo se.Na hřídeli bylo volné takže se netočilo.Dal jsem tam pumpu s litinovým oběžným kolem tak snad zase chvíli vydrží!!!

Editováno: , autor: vinklec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...
Návštěvník

Me octavia pul roku netopi na volnobeh- treba ujedu ted kdyz je ta zima i 10 km a neni jeste 90 C, ale je pravda ze jedu pulku cesty z kopce.

Byla udelana vymena topeni-pakarna, novej termostat a chl.kapalina je tez ok.

Netopi me kdyz jedu na volnobeh z kopce, nebo necham auto na volnobeh stat.

Zjistil jsem ze do nadobky exp. me prepadem pritejka jen par kapek pri volnobehu, ale jak otacky se zvednou nad 1000 uz to tece lepe.

Kdyz saham na hadice k topeni, vstupni je zhava a ta vystupni je chladna.

Usouzeno ze je vodni pumpa/cerpadlo - lopatky ko, takze objednavam nove rozvody vcetne pumpy-uz nachazi doba vymeny.

jen podotykma ze pumpu jsem pri poslednich rozvodech nemenil.

foto pumpy hodim sem hodim

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jo tak kontrolu termostatu jsem udelal, nic se do predu neprepousti, dale jsem i vymenil vicko na exp.nadobu, zadna velka zmena, nejvice me zarazi jak se tam prepadem dostava malilinko kapaliny- ta tam musi i na volnobeh teci tou hadickou a ne jen vice kapat, jo jine je kdyz se daji otacky 1000 a vejs.

Podle me se rozpadla pumpa a je to tam cele nejake ucpane.

Mam jeste v aute LPG system takze me to take sezere nejakou teplotu, ale usouzeno a zkontorlovany hadice privodni na LPG a vse je dobre zapojeno a auta s LPG topi uplne normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...