Přejít na obsah

plazma budiky


grief

Doporučené příspěvky

ahoj vsem.Potraboval bych nejakou radu jak nejlepe zapojit plazma budiky,nebo nejlepe odkud privest 12v.Premyslel jsem ze bych to natahl z vypinace svetel,ale nejsem si jisty,ktere dratky mam pouzit.Pokud by mi nekdo poradil jake dratky pouzit z vypinace svetel budu moc happy a urco tu dam fotky a navod jak jsem postupoval s montazi plazma budiku,jelikoz jsem tady nic takoveho nenasel.Diky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to povedlo a budiky uz sviti a nehori:).Pridam tady par fotek z instalace.nic tezkeho na tom neni.Je trebas sundat plast u ridice,aby jste se dostali k vypinaci svetel,ten pak odmontovat.Vytahnout budiky a protahnout dratky.Potom z org. budiku vytahnout cernou sablonu budiku a misto ni polozit plazma budiky,jedine co doporucuji je udelat mensi dirku abyjste mohli protahnout kablik z pl.budiku ven.Upevnit vsechny kabliky a je hotovo.Samozrejme jeste zapojit privod budiku k vypinaci svetel ja jsem zvolil dva dratky ktere jsem na fotografii oznacil.Tak good luck tem co se do toho pousti.Jo a málem bych zapomel mám škodu fabii 1,4 mpi 44kw a bohuzel se ty budiky rozchází trosku s tachometrem,kdy na org je max rychlost 200km/h a na pl.budicich 220km/h,ale do 100km/h to sedi jak org.takze to az takova vada neni.Bohuzel posunuty je i cifernik otackomeru kdy na org je 70 a na pl.budicich 50,ale jak rikam jezdit se stim da a ve tme to vypada superne

post-25091-1240987832_thumb.jpg

post-25091-1240987861_thumb.jpg

post-25091-1240987907_thumb.jpg

Editováno: , autor: grief
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja len doplnik ze tu uz naozaj kdesi boli prispevky ze tie budiky proste zacali horiet v niektorych miestach...sam by osm to ani ja neriskoval, radsej bez buikov ak os vyhprenym autom, aj ked to ej uz asi najhorsi scenar :)

no ty budiky horely mi:) ale byl tam spatny spoj a v pohode mi to vyreklamovali.Je trebas snima opatrne zachazet a pokud mozno u instalace nechavat vsude rezervy jelikoz tem spojum porad moc neverim.Tentokrat jsem si je overil na starsi baterce,kde jsem je nechal svitit skoro 15hodin v kuse a vse bylo v poradku.

Editováno: , autor: grief
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...