Přejít na obsah

Devil eyes


diddi

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Bylo tady par lidi kteří chtěli vidět rozdíl puvodnich svetel a devilu pri rozsvicenych potkavackach. tady davam par fotecek. Pro srovnani jsem vymenil svetlo u ridice a u spolujezdce jsem nechal puvodni, dale jsem namiril na vrata a vysledek srovnejte sami. Leva strana vrat devil, prava puvodni svetlo.

post-29253-1264246676_thumb.jpg

post-29253-1264246696_thumb.jpg

post-29253-1264246711_thumb.jpg

post-29253-1264246724_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady vam jeste chlapi posilam fotku ve dne pouze s dennim svicenim. Je to focene priblizne z 20 metru pomoci zoomu. Jelikoz mi uz prisli dve soukrome zpravy ohledne svetel a nechce se mi moc odepisovat kazdemu zvlast tak vam odpovim zde. Svetla jsem koupil prez aukro za 5000 kc. Montaz pomerne nenarocna. Nahore u kapoty 2x sroubek a jeden uvnitr u motoru na spodku svetla, potom jeste jeden u narazniku. Serizeni jsem provedl jen tak narychlo. Udelal jsem si rysky na vrata podle puvodnich svetel. Presnejsi serizeni si potom provedu na meraku. Serizeni neni nijak slozite, provadi se bud pomoci sroubku a nebo tim ze otacite moturkem. Vymenu podle me zvladne kazdy. Ja to delal po denni sichte v jedenact vecer v -10 stupnich a trvalo mi to se stelovanim focenim a mensim popijenim na zahrati cca 1 hod a 10 minut. Jo abych nezapomnel, dneska me uz staveli policajti pri bezne kontrole. Jel jsem pouze na ledky...... Policajt mi akorat rekl ze nevedel ze se tyhle svetla delaj i na fabku a to bylo vsechno lol. Pokud jsem na neco zapomnel tak se muzete klidne zeptat lol zitra jeste nafotim ve dne z blizka i s detaily na sroubky atd.

post-29253-1264355030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nedoporučuji koupi světel ze serveru cztuning ,chybí na nich motorky pro naklépění,musel jsem je poslat zpět :feve: i když maji v popisu snadná montáž bez úprav.Vyrobce byl Junyan.Jo a zkoušel jsem je a ledky svítily perfektně. :)

jako promin, ale vymenit motorky musis snad u vsech svetel!!! Ty jsi vazne oc*s je vracet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako promin, ale vymenit motorky musis snad u vsech svetel!!! Ty jsi vazne oc*s je vracet

No nemíním se otravovat s motorky ,které stejně nepasovaly(origo mají větší kulový čep) a pak by je už nemohl dat i na origo světla a navíc origo světla by mi nikdo bez motorků nekoupil.

To raději přidám 2 kyla a mam je kompletní.Prodejci jsou totiž vyčuraní.

Editováno: , autor: Fantomas-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naté fotce nahoře ty diody svítí fakt pěkně, otázka ale je, jestli to není tím, že bylo při focení šero. Za ostrýho slunka by to mohlo být o dost slabší. Druhá možnost, že začali dávat silnější diody. To, že je někde uvádí jako světla pro denní svícení je dle mýho pouze klamavá reklama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naté fotce nahoře ty diody svítí fakt pěkně, otázka ale je, jestli to není tím, že bylo při focení šero. Za ostrýho slunka by to mohlo být o dost slabší. Druhá možnost, že začali dávat silnější diody. To, že je někde uvádí jako světla pro denní svícení je dle mýho pouze klamavá reklama...

Nevim mno, fokta byla focena kolem 11 hodiny dopoledni. Navic jsem zkousel i jak sviti proti primemu slunecnimu svetlu a sviti opravdu docela slusne. Az budu mit cas a opravenej altik tak se pokusim pridat dalsi fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...