Přejít na obsah

Devil eyes


diddi

Doporučené příspěvky

to je blbost mne ich v servise nastavili normalne srobou, ktora je tam niekde skryta, tiez som o nej ani netusil.

Ano mas pravdu, jsou tam sroubky na serizeni a to jak dalkovych svetel(nahoru-dolu, nebo do stran) dale pak na potkavackach na kazdem ze svetel po jednom sroubku a tim se serizuje natoceni pouze do stran. Kdyz mi svetla prisly tak uz toto bylo serizeno a ja jen nastavil svetla u potkavacich svetel o trosku nize coz se provadi prave otocenim motorku. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakub.Zalesak sem posielal fotku devil-eyes cez den. Oni sa sice podobaju na denne svetla, ale maju aj DRL znacku na sebe? pretoze inak je to o technicak :-) Docela by ma to zaujimalo, momentalne mam normalne svetla a denne v narazniku a mozno by som aj vymenil.

A este jedna otazocka: to kupil tie devil eyes, co som tu videl spustu linov na ne v obchodoch? alebo su nejake 2 druhy? lebo uz som ro raz videl vonku na octavii a passate a to boli ozaj len slabe parkovacky tie diodky.

dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Memphiku a co kvalita zpracování? Jsou rozměrově jako origoše, nebo trochu menší stejně jako anděly? Ty drátky vzadu, odstrašující, nevím proč to není řešený jako u andělů či origo. Ale tak s tím by se dalo něco udělat. Jinak vypadá, že svítej slušně. Mít do opravdový DRL, asi by mi to vrtalo hodně v hlavě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Memphiku a co kvalita zpracování? Jsou rozměrově jako origoše, nebo trochu menší stejně jako anděly? Ty drátky vzadu, odstrašující, nevím proč to není řešený jako u andělů či origo. Ale tak s tím by se dalo něco udělat. Jinak vypadá, že svítej slušně. Mít do opravdový DRL, asi by mi to vrtalo hodně v hlavě ;)

Jsou o chlup menší,kvalita by mohla být lepší,ale mají samostatně nastavitelné paraboly pro dálková světla což je výhoda.Jak seřidím a trochu se oteplí tak pošlu fotky ,ale můžu 100% řict že svítí líp jak origo světla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Foto na mokre cestě. Foto není moc kvalitní ,byla zima a neměl jsem čas hrát si s foťákem.ve skutečnosti to bylo lepší.Možná ještě doladit ty dálkové a bude to OK ;) Jak se oteplí tak pošlu lepší foto ;)

1. tlumené

2. tlumené + dálkové

Cus Jake zarovky jsou ve svetlech pouzity Na tlumena a na dalkova ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...