Přejít na obsah

Kablovy zvazok


PeterM

Doporučené příspěvky

Dobry den,

mam poskodeny kablovy zvazok veduci od bocneho stpika do pravych zadnych dveri. Z tohto zvazku je napajany central, el. stahovanie okna a reproduktor. Pravdepodobne v ohybe budu polamane droty, okno sa mi da otvorit a zavriet iba pri mierne otvorenych dverach. Nakolko novy zvazok v Skoda servise je dost drahy , zvazujem kupu z vrakoviska, inzerat ...

Mam model r.v. 2000, morotizacia 1,9TDi 81kW. Musim sa pytat na kabel podla mojej motorizacie a vybavy, alebo sa do vsetkych Octavii davali rovnake kablove zvazky?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, udělej to přesně jak píše Oli.

Taky jsem to kdysi řešil na mé první O1, ve Škodovce mi našel snad 20 typů svazků (LZ dveře) liší se výbavou. Být tebou bych koupil nové piny do konektoru, kus nových kabelů v potřebných průřezech (jsou tam tuším 2 různé) a napájel bych jeden po druhém někde v místě, kde je kabel už napevno přichycený ke dveřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...