Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Je tu niekto z východu Slovenska kto to rozchodí ?  :angry:  , alebo všetci borci žujú len od Zvolena na západ ?....

Som to rozbehal v pohode... zober VAG-COM, nemusi byt ani registrovany, staci shareware. Som to robil myslim so 409.1. Postupuj podla toho odfoteneho navodu co je tu na fore. Davaj si pozor aby si robil presne to, co tam je napisane. vsetko rob na tom kanale 17 a hotovo... nie len ten prvy krok...

Prave ze MR07 nespravis v 17 ale v 25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak jsem taky stasnym uzivatelem Maxiku. Vse funguje jak ma, dokonce i chyby to pise v cestine. Jen by mne zajimalo zda info RDS se zobrazuje jen s orig radiem nebo je mozno rozchodit i jinou znacku. Diky

Jak by řekla Sněhurka, hledej Šmudlo...řešilo se to tu milionkrát, ale jde to jen s origo, na další nejsou potřebné převodníky a to ještě jen s některými.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při instalaci maxiku jsem malinko pokročil, ale nevím jak dál svítí kontrolky airbagu , abs (které nemám) a poblikávájí brzdy (stav obložení nemám) dále vag 00562 čidlo stavu oleje (nemám) a 01336 chybí datový bus comfortka dále vůbec nefunguje podsvícení desky a např. kontrolky blinkrů, údaje počítače OK - středový displej svítí, známý mi řikal, že bez komfortky to nerozběhám - moc se mi tomu nechce věřit . Nemáte nějakou zkušenost jak ty věci, které v autě nemám zakázat, moc díky

1.4 MPI classic 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při instalaci maxiku jsem malinko pokročil, ale nevím jak dál svítí kontrolky airbagu , abs (které nemám) a poblikávájí brzdy (stav obložení nemám) dále vag 00562 čidlo stavu oleje (nemám) a 01336 chybí datový bus comfortka dále vůbec nefunguje podsvícení desky a např. kontrolky blinkrů, údaje počítače OK - středový displej svítí, známý mi řikal, že bez komfortky to nerozběhám - moc se mi tomu nechce věřit . Nemáte nějakou zkušenost jak ty věci, které v autě nemám zakázat, moc díky

1.4 MPI classic 2002

řekl bych, že máš kombinaci několika problémů, bez Vagu to nezvládneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAG mám nejvíce mi je divné to nepodsvícení budíků při zapnutých světlech

takýto problém mal makov po vrátení pôvodných budíkov (po maxiku) naspäť, že mu bez klúča v spínačke nesvietilo podsvietenie a mne sa to tiež stalo na pôvodných budíkoch.

do skúšobnej výmeny za maxík OK, potom bez klúča ani bohovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAG mám nejvíce mi je divné to nepodsvícení budíků při zapnutých světlech

takýto problém mal makov po vrátení pôvodných budíkov (po maxiku) naspäť, že mu bez klúča v spínačke nesvietilo podsvietenie a mne sa to tiež stalo na pôvodných budíkoch.

do skúšobnej výmeny za maxík OK, potom bez klúča ani bohovi...

To se mi stalo též. Házelo to chybu v komunikaci s komfortkou. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při  instalaci maxiku jsem malinko pokročil, ale nevím jak dál svítí kontrolky airbagu ,  abs (které nemám) a poblikávájí brzdy (stav ........................

Tak maxík jsem vzdal, chtěl jsem tam původně mít PP - spotřeba (měl jsem pocit, že je to tak rozežraný, že to v noci chodí i do ledničky). Tak po problémech jsem zvolil jiný způsob.Ted tam mám starší verzi desky (displej v otáčkoměru) a jsem spokojen. Akorát mi zbyl ten maxík, bohužel jsem nastavil Km - snad se ho časem zbavím, pak dám do jiné sekce. Díky všem za pomoc a bezva návody/fota. Ted s PP je mi jasné, že plynový pedál musím jen lechtat, ale je to nuda a vždycky to nejde. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VAG mám nejvíce mi je divné to nepodsvícení budíků při zapnutých světlech

takýto problém mal makov po vrátení pôvodných budíkov (po maxiku) naspäť, že mu bez klúča v spínačke nesvietilo podsvietenie a mne sa to tiež stalo na pôvodných budíkoch.

do skúšobnej výmeny za maxík OK, potom bez klúča ani bohovi...

ten isty problem mal aj BLACKHAWK asi to nebude nahoda.Ale ked sa tie budiky daju do ineho auta tak funguju normalne.....pripada mi to ako keby viazla komunikacia, ale nikde ziadny chyba nebola.....nevadi hlavne ze ide maxik a stare budiky su uz prec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...