Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

... ahojte... po dlhých útrapách som sa konečne stal aj ja šťastným majiteľom maxíka. Nie že by som bez toho nevyžil, ale kto to raz uvidel, tak vie o čom hovorím. Nebudem sa zbytočne rozpisovať, pretože by som bol len zbytočne presládly a melancholický. Chcel by som ale poďakovať Bobíkovi za to, že mi ich poslal tak rýchlo ako to len šlo. Makov Majovi za to ako ma držal aby som nerezignoval a nehodil ich o zem po tom, čo sa mi to nedarilo nahodiť a Diamantovi za to, že mi ich pomohol nahodiť za „ďakujem“ . Myslím, že toto sú chlapci od ktorých by si mali brať v servisoch príklad a hlavne som od nich nepočul, že sa to nedá..... Nemám sa čím pochváliť, je tu na fóre strašne veľa krásnych áut, veľmi pekných úprav a strašne veľa toho, čo by som chcel mať aj ja, ale možnosti to nedovolia. Tak sa s Vami aspoň podelím o to, čo mám ja. Nie je to nič, čo by ste už nevideli, ale pre mňa to znamená veľa. Ďakujem a prajem Vám veľa šťastných km na svojich autíčkach.

post-10-1173119335_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BlackHawk: Všetko je už dávno dohodnuté, ale v rámci ušetrenia koruniek čakám na osobné doručenie :punk:

...šalene.... full servis ?.... ale aspoň to budeš mať hneď.... želám Ti to... je to super... pozerám, že máš tiež ineriér elegance ivory... nevieš o nejakých serióznych poťahoch v tej farbe ?.... sorry... viem, že to sem nepatrí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravím, taky bych chtěl Maxíka, ale nevím, jaký problém by byl v tom, že auto je nové. Asi bych přišel o záruku, co?

Jinak byl by někdo ochotný mi to namontovat + prodat? Na co by to přišlo? Mám 1.2 Elegance + originál rádio na CD.

Díky R.

Kuki kuk a hľadáme... -_-

Přístrojová deska s maxidotem, kdo mi ji namontuje?

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=21465

Vitaj na fóre -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profor: díky, hledal jsem, ale špatně. Tak jsem to dal aspoň tam, kde jsem si myslel, že to nebude úplně blbé. Zakládat nové téma jsem nechtě, to bych to schytal víc :blbec: .

Fotky hodím, ale mám jen interiér a nic moc. Zatím nebyl čas nebo bylo ošklivo a auto bylo dost špinavé.

R.

edit: Maverick: díky, už je tam -_-

Editováno: , autor: Zekon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ahojte... po dlhých útrapách som sa konečne stal aj ja šťastným majiteľom maxíka. Nie že by som bez toho nevyžil, ale kto to raz uvidel, tak vie o čom hovorím. Nebudem sa zbytočne rozpisovať, pretože by som bol len zbytočne presládly a melancholický. Chcel by som ale poďakovať Bobíkovi za to, že mi ich poslal tak rýchlo ako to len šlo. Makov Majovi za to ako ma držal aby som nerezignoval a nehodil ich o zem po tom, čo sa mi to nedarilo nahodiť a Diamantovi za to, že mi ich pomohol nahodiť za „ďakujem“ . Myslím, že toto sú chlapci od ktorých by si mali brať v servisoch príklad a hlavne som od nich nepočul, že sa to nedá..... Nemám sa čím pochváliť, je tu na fóre strašne veľa krásnych áut, veľmi pekných úprav a strašne veľa toho, čo by som chcel mať aj ja, ale možnosti to nedovolia. Tak sa s Vami aspoň podelím o to, čo mám ja. Nie je to nič, čo by ste už nevideli, ale pre mňa to znamená veľa. Ďakujem a prajem Vám veľa šťastných km na svojich autíčkach.

;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte.tak dnes som hladal info ohladne maxika a nasiel som toto forum.nemam sice skodovku,ale tiez patrim do VW group,takze by to mohlo byt podobne.mam VW Touran a mam na nom maly pocitac.ma uz can bus.zohnal som si budiky s maxikom.nemam ale v okoli nikoho,kto by to uz menil.par ludi som sa na to pytal a hovorili,ze sice vedia vycitat z budikov pin,ale nevedia ako na to.vraj by trebalo prepalit kluce,ale tieto nove sa vraj daju nahrat len raz.viete mi s tym niekto pomoct?dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte.tak dnes som hladal info ohladne maxika a nasiel som toto forum.nemam sice skodovku,ale tiez patrim do VW group,takze by to mohlo byt podobne.mam VW Touran a mam na nom maly pocitac.ma uz can bus.zohnal som si budiky s maxikom.nemam ale v okoli nikoho,kto by to uz menil.par ludi som sa na to pytal a hovorili,ze sice vedia vycitat z budikov pin,ale nevedia ako na to.vraj by trebalo prepalit kluce,ale tieto nove sa vraj daju nahrat len raz.viete mi s tym niekto pomoct?dakujem

Kamos ma Canovi kabel vedel by ti to spravit.Ak teda vies obidva PINy.Ci pristrojovka bude nova?

Odkail si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte.tak dnes som hladal info ohladne maxika a nasiel som toto forum.nemam sice skodovku,ale tiez patrim do VW group,takze by to mohlo byt podobne.mam VW Touran  a mam na nom maly pocitac.ma uz can bus.zohnal som si budiky s maxikom.nemam ale v okoli nikoho,kto by to uz menil.par ludi som sa na to pytal a hovorili,ze sice vedia vycitat z budikov pin,ale nevedia ako na to.vraj by trebalo prepalit kluce,ale tieto nove sa vraj daju nahrat len raz.viete mi s tym niekto pomoct?dakujem

Kamos ma Canovi kabel vedel by ti to spravit.Ak teda vies obidva PINy.Ci pristrojovka bude nova?

Odkail si?

som z Lipt. Mikulasa.uz mam v tom zmätok.par ludi mi hovori,ze to ide bez problemov a par ludi,ze sa to neda,alebo da velmi zlozito.budik mam novy z druheho auta.piny viem dat vycitat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...