Přejít na obsah

Čeština do NAVI DX


Dar3cek

Doporučené příspěvky

Zdravím....sem tu upa novej takže jestli jsem tohle téma strčil blbě nebo už je tu milionkrat tak me nelinčujte :smich: mam takovej problem... mam navigaci DX a vcera sem si hral s nastavenim zvuku a ejhle....navigace je sice nastavena na CZ ale mluví uz jinak nez mluvila....vubec nevím co stim ale zrejme nejak nahrat novou CZ. nekde sem se tady docetl ze jsem ji jakoby premaznul "blbec" :feve: atak moje otazka zní...nemáte nekdo to Flashovací CD ?? nebo nevíte jak jinak nastavit? popripade neni tady nekdo z okoli prahy kdo by pomohl? mam auto 2dny a vuuuubec netušim co a jak :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám k navigaci takový CD , nevim jak popsaný už, ale když sem si ji koupil tak sem si s ní taky hrál a najednou začla mluvit německy, tak mi bylo poraděno vložit tam tohle záhadný cd a jako jazyk dobprovodu tam dát holandštinu a pak zas vrátit cd čech a od tý doby to už zas mluví česky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám k navigaci takový CD , nevim jak popsaný už, ale když sem si ji koupil tak sem si s ní taky hrál a najednou začla mluvit německy, tak mi bylo poraděno vložit tam tohle záhadný cd a jako jazyk dobprovodu tam dát holandštinu a pak zas vrátit cd čech a od tý doby to už zas mluví česky ...

Máš SZ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...