Přejít na obsah

Nová Fabia Combi


Milda

Doporučené příspěvky

P.S. ale kdyz vemu, kam sel Seat, tak je na tom Skodovka jeste dobre  :p

to je pravda, když vidim nový Seat Toledo, tak nevim jestli to má být vtip nebo nějaká nepovedená parodie na současnou automobilovou produkci. Oproti tomu je tahle předpokládaná Fabie combi II ještě krasavec (ale ne takový jako ta současná :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem na AMI v Lipsku viděl Roomster "live".

Pro obojí bude platit výrok Němce co v něm seděl přede mnou: "Das ist praktisch!"

Bude to laciné na výrobu a bude to mít s Fabií 75% dílů společných. Zadní sloupek v černém z toho dělá trošku pikslu. A předek na mě působí tak nějak divně. V době kdy všichni masku zvětšují ji Škoda zmenší.

Řekl bych že větší uplatnění bude mít u lidí co budou preferovat ekonomickou stránku věci. Bude to kombík napůl s pickupem. Pro Němce jako dělané...

No a já pokukuju po novém Superbu. Na kresbách vypadá dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pánové, doufám, že se mi okouká jako ta první, kdy ze začátku nic moc, ale teď už mi nevadí, ne že bych jí musel mít. Mezi novou F a ojetou Octou (vzhledem k možnostem) jsem nakonec šel do jetý Octy, i když jsem měl možnost přes známou ze škodovky F novou za solidní peníz. Takže k F žádný moc kladný postoj nemám, ale na silnicích už jsem si na ně zvyknul. Tak doufám, že si zvyknu i na tyhle, ale ten A sloupek v černý je fakt humus. :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Host Guest_jajanka

27.5.06 byla vystavena v celé své kráse na "sjezdu" veteránu v Rožnově pod Radhoštěm. Bohužel v černé barvě, tak mě to moc nebralo - jak pohřební vůz, ale je prý i v jiných, přijatelnějších barvách. Interiér byl ale moc pěkný, hlavně co do pohodlnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se tu budoucí podoba celkem řeší, tak vám hodím jeden odkaz...

http://img218.imageshack.us/my.php?image=s...abiaobal6ef.jpg

http://img108.imageshack.us/my.php?image=s...iaclanek5fe.jpg

Me se to podle tehle fotek docela libi ze predu.Zadek je takovej divnej,takovej nateklej..Ale ze zidle me to zatim nezveda.Je este dost casu na to se s tim "nervovat"..A navic my stejne muzeme jenom cekat,s cim vyjedou.Kazdopadne jeden znamej,co testuje auta pro skodovku mi rikal,ze ve finale to auto bude vypadat uplne jinak,nez jak vypada ted na fotkach,ktery se prej sem tam vypustej na porch,aby lidi,(jako my tady :D ) o tom mohli spekulovat.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...