Přejít na obsah

Nová Fabia Combi


Milda

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Presne tak. Ani ja som vtedy nechcel veriť, že je to Fabia.

Inak ak niekto novú Fabiu videl, tak kľudne mohol dosiahnuť hoci aj úpravou obrázku tej starej pomerne vernú podobu. Takže by som tú retuš jednoznačne neodsudzoval. Napríklad aj tá kreslená modrá OII nevyzerala nič moc a napokon sa ukázalo, že je to presne OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, že si pamätám, mám to aj odložené. Pôvodne sa myslelo, že Fabia to na 100% byť nemôže, že je to nejaké zamaskované VW a podobne. Ale Fabia určite nie. Nemôže byť taká škaredá. Teraz sa mi to samozrejme zdá už smiešne, ale keď sa táto fotka objavila temer pol roka pred predstavením Fabie, tak to naozaj takto vyzeralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Nechci Vám kazit radost z nové Fabie Combi, ale ta fotka je přepracovaná současná Fabia Combi, pokud se mi podaří tak Vám zde dám fotku té současné Fabia Combi, je tam i stejný řidič. Podle mně si tím akorát někdo dobře pohrála na PC.

a je tam i stejná SPZ :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem viděl fotky té Fabie tak jsem se ptal vývojáře zda to je ona a bylo mi řečeno, že to není úplně 100%. Po B sloupek prý to je víceméně Fabia II, ale zadek prý vypadá trošku jinak.

Tak snad se vám ta prdelka bude líbit více než tahle :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi moc nelíbí předek hodně podobný Roomsteru, ale zadek je teda FUJ-jako nějaký korejec nebo japonec :angry: Doufám že to ještě změní.

Spíš bych napsal, že Roomster má předek podle nové Fabie ;)

Celou dobu se to tak vyvíjelo, že Roomster bude mít čumáček Fabie II...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nová fabie,ehmm no hele reknu to takhle stara rulezzz co udelam az budu mit papiry? tak si koupim satou fabii coz je za 3 roky :angry: tak si koupim fabii al ene fabii II no fuj fabia II,radeji jetou fabii r.v. 2007 nebo jesi se bude delat tak i novou fabii ale tu první ne dvojkovou radu .. ta je hnus :D to uz radci roomstra ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nová fabie,ehmm no hele reknu to takhle stara rulezzz co udelam az budu mit papiry? tak si koupim satou fabii coz je za 3 roky :angry: tak si koupim fabii al ene fabii II no fuj fabia II,radeji jetou fabii r.v. 2007 nebo jesi se bude delat tak i novou fabii ale tu první ne dvojkovou radu .. ta je hnus :D to uz radci roomstra ...

Za 3 roky můžeš mít úplně jiný názor, mě se současná fábia taky původně moc nelíbila, a dneska se mi líbí moc a jsem rád, že jí mám. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nová fabie,ehmm no hele reknu to takhle stara rulezzz co udelam az budu mit papiry? tak si koupim satou fabii coz je za 3 roky :angry: tak si koupim fabii al ene fabii II no fuj fabia II,radeji jetou fabii r.v. 2007 nebo jesi se bude delat tak i novou fabii ale tu první ne dvojkovou radu .. ta je hnus :D to uz radci roomstra ...

No koupit si můžeš co chceš, ale předpokládej asi tak stejný rozdíl jako mezi OctaviíI a OctaviíII ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FUGAS - presne tak, ani mne sa Fabia pri predstavení nepáčila, hlavne tie divné hrany na predných rohoch a potom som si ju obľúbil a páčila sa mi - vlastne mala niečo do seba aj po stránke dizajnu. Takže ja by som na mieste niektorých členov nepísal také urýchlené závery.

Inak si myslím, že Fabii II bude ten čumák pasovať viac, než Roomsterovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase to bude auto, na který si člověk bude chvilku zvykat, okoukávat, snažit se ten jeho nezvyklý design pochopit a nakonec se do něj zamiluje a jen tak se mu neokouká.

Mě se taky současná fabie zezačátku nelíbila, ale postupně se mi začala líbit čím dál víc.

A taky je pravda, že její vzhled podle mně velmi pomalu stárne. Kdo by to byl řekl, že už se dělá od roku 99. Spousta lidí, co se o to zase tolik nezajímají a fabii nemají se např. divilo, že už její výroba končí, když se ta současná dělá max. 3 roky :D .

To se taky hodně nadávalo na nudný vzhled a fádní palubní desku. Ale k tý palubní desce. Vždyť já mam auto z roku 2000 a pořád vypadá jak nová, a to doslova, stačí opravdu málo péče, nikde nic nevrže a nedrnčí ani po 90 tis. km, ticho jak v kostele. To se např. s kamarádovou 206 nedá ani srovnávat.

Ať žije Fabia I a ať Fabia II úspěšně naváže jako OII na OI. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak! Ten dizajn starne ozaj pomaly. Mne to tiež napadlo, keď prišla prvá správa o zastavení výroby Fabie I, že to je nejako skoro. Potom som si to spočítal a zistil som, že sa Fabia vyrába už temer 7 rokov. Prekvapilo ma to. Napríklad na takom Peugeote 206 je poriadne vidieť, že je už hrozne starý!

A priznávam, že facelift predku Fabiu pekne omladil a perfektne vylepšil už existujúce tvary. Akurát na tie zadné svetlá si stále neviem zvyknúť. Jediný účel vidím v tom, aby sa nový model zdal byť viac odlišný, keď bude mať to svietiace "C" a starý model (po facelifte) nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...