Přejít na obsah

Nová Fabia Combi


Milda

Doporučené příspěvky

Taky budu hadat ze skutecnost bude lepsi hold pokrok nejde zastavit sou tam razantne videt moderni prvky. Bude chvili trvat nez se stim vetsina lidi smiri, nekteri se nesmiri. Na fotkach to neni moc videt pockam si az bude lepsi nebo si koupim casak. Ale ja si myslim, ze si zvyknu a bude se mi to libit. Me se treba nelibyla OII a ted śem z ni unesen. Pokud se nebude fabie libit v serii proste si ji upravime jak budeme potrebovat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci, nevim, prijde mi to podobne zbastleny panem Ingenlathem, jako Roomster, tohle fakt ne! Ma to zajimavy nektery krivky, ale vypada to, jak kdyz to ukradli japoncum v pulce prace ze studia, snad to bude nakonec lepsi. Nastesti uz pan sef designer sel prznit jinam ;) I kdyz OctaII je moc fajn, az na tu silenou kapotu.

P.S. ale kdyz vemu, kam sel Seat, tak je na tom Skodovka jeste dobre :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som zvedavý, ako budete hovoriť tak za rok. Kto si ešte pamätá na prvé fotky žltej Fabie, čo pomaly vyzerala, že má zrkadlá a masku z hliny? A bola to ona a väčšina z nás sa na tej hnusnej Fabii vozí a teší sa z nej :D

Inak mne tá zadná bočná partia pripomína zmenšené Audi A4 pred faceliftom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...