Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Já to myslel jako dobře míněnou radu :)

Co se špiní, celé zrcátko nebo hodně skla?

No zrcatka to by mi nevadilo ale prave ze i jejich skla pokud je trochu mokro:) a jak maj pitomej tvar tak ta voda strika i na bocni okynka pres coz pak na ne neni videt...jako je pekny ze sou velky -teda spis do vysky ale pokud sou zdrojem toho svistu tak za to nestojej ....:-)

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten svist jsem teda ještě nepostřehl, s tou anténou, já měl na staré O právě problém s hlučností, když tam byla hladká, když jsem ji vyměnil za kroucenou, tak to přestalo, prý nějak lépe odvádí vzduch, tak nevím.

K těm startům, tak to by mě asi hodně štvalo, já zatím tankoval jen jednou a to v Polsku na Orlenu (rozdíl ceny 4,30 kc na 1L), je to v podstatě naše Benzina a bez problémů, to startování hodnotím za 1. Jinak doporučujete přidávat VIF?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz, lekárnička musí být hranatá, aby se vešla do toho boxu pod podlahou v kufru? Nebo je možnost tam dát i jinou, kupuju takovou ve tvaru kufříku, která je ale právě o něco vyšší

Podle me muze bejt klidne kulata....ja ji mam v brasnicce s povinnou vybavou od prodejce...v podstate tam ani neni lekarna jen sacek s tema vecma :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten svist jsem teda ještě nepostřehl, s tou anténou, já měl na staré O právě problém s hlučností, když tam byla hladká, když jsem ji vyměnil za kroucenou, tak to přestalo, prý nějak lépe odvádí vzduch...

takze kdyz jedes treba 110 a vse vyple tak neslysis celkem hlasity svisteni vzduchu??Hmm to asi pani inzenyri udelali nekde chybu:-) normalni mi to neprijde :-) zejtra to este otestuju...

btw ja prvni nadrz musel brat u lukoilu protoze pri predani mi pocitac ukazoval dojezdovou vzdalenost nula km:-) dokonce me prodejce poslal sam do toho lukoilu protoze nikde nic jinyho nebylo- achjo taky by to byla pekna pozornost dostat novy auto s plnou....no kazdopadne najeto 650km a furt este 1/4 nadrze zbyva :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kdyz jedes treba 110 a vse vyple tak neslysis celkem hlasity svisteni vzduchu??Hmm to asi pani inzenyri udelali nekde chybu:-) normalni mi to neprijde :-) zejtra to este otestuju...

btw ja prvni nadrz musel brat u lukoilu protoze pri predani mi pocitac ukazoval dojezdovou vzdalenost nula km:-) dokonce me prodejce poslal sam do toho lukoilu protoze nikde nic jinyho nebylo- achjo taky by to byla pekna pozornost dostat novy auto s plnou....no kazdopadne najeto 650km a furt este 1/4 nadrze zbyva :-)

Nevite prosim někdo kolik zámků dává škodovka k centrálnímu zamykání bez dálkového ovladače? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a je to konečně tady - za půl hodinky si jedeme pro auto :w00t1:

gratulace :-D

to zase já "brzo" pojedu do servisu :-D - čím víc jezdim po dalnici tim vic me zacina stvat ten aerodynamickej hluk (svisteni jako bych mel malinko pootevreny okynko ale neprofukuje) - asi od zrcatek nebo A sloupku nebo dveří - nevim - nevim jestli je to normalni nebo ne ale prijde mi to az moc :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rogerer: uvidíš co ti na to řeknou ;)

Jinak co se mě týče, tak auto je prostě parádní, jsme moc spokojení. Máme najeto za odpoledne (spíš večer, byla už tma) 70 km za průměrných 5,1l. Co mě velice mile překvapilo tak jsou zpětná zrcátka, kde je vidět opravdu hodně. Vyhřívaný sedačky jsou luxusní záležitost :prc: A naopak hrůza je jezdit bez rádia, ale to se napraví, dneska jsem objednal tak mi snad ve středu přijde a pojedu ho zapojit :)

Chudák Fábule, musela vyklidit garáž své mladší sestře a moc se na to netvářila :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se mě týče, tak auto je prostě parádní, jsme moc spokojení. Máme najeto za odpoledne (spíš večer, byla už tma) 70 km za průměrných 5,1l. Co mě velice mile překvapilo tak jsou zpětná zrcátka, kde je vidět opravdu hodně. Vyhřívaný sedačky jsou luxusní záležitost :prc: A naopak hrůza je jezdit bez rádia, ale to se napraví, dneska jsem objednal tak mi snad ve středu přijde a pojedu ho zapojit :)

super :-)tak ses taky dočkal... ja prvni den najel asi 250km :-D taky s malou spotrebou protoze byl navic snih :-) ted jezdim okresky tak za 5,4 a dalnice tak za 6-6,5 (mam ji osmej den a zejtra to vidim na tisicej km az pojedu pro espezetky...- btw nevi nekdo kolik se za ne plati - registrace je tusim 700,-) furt bych nekam jezdil a s vyhrejvanim souhlasim :-) protoze nez ten traktor zacne topit to bych umrzl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám najeto 3000km na TDI Combi a průměrná spotřeba je při klidný jízdě pořád kolem 6l a na dálnici 130tkou 7l, tak bych rád slyšel vaše zkušenosti, protože mi to přijde nějak moc v porovnání s mým Golfem, co má najeto 300000km a bere 5,2l při dálniční rychlosti. Navíc při rychlosti nad 140 je hluk od motoru na delší cesty nesnesitelnej. V tom je 13ti letej Golf taky na lepší úrovni. Buď mám smůlu na kus, nebo jsou tyhle motory tak bídný, nebo z Toura setřásli pár tlumících hmot v rámci snížení nákladů... Mám tam zimáky Barum, tak se to snad zlepší v létě doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás najeto zatím pouze jen nějakých 240km, ale co jsme měli cestu po okreskách nějakých asi 60-70km tak jsem jeli za 5,2. Dálnici jsme nezkoušeli, protože ještě nemáme značky. O víkendu doufám vyjedeme někam na delší výlet, tak jsem zvědavý na spotřebu. Pořád max. spokojenost ;)

Založil jsem si téma, takže info a fotky zde: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=81854 :)

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...