Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

V autě máš HF, tak snad další kabeláž a mikrofon nepotřebuješ, ne?

Ještě ti zbyde GSM anténa...

no ale tak tu jednotku chci zase prodat ! prece ji nevyhodim kupoval jsem ji za 5000 snad , bez kabelu a mikrofonu nevim jestli ji prodam

je mi jasny ze je to stejny udelam to tak ze koupim to bcko napojim ho tam a tu novou kabelaz s mikrofonem prodam s tim 5no snad teda jenze kde sehnat kabelaz a mkrofon na skoda teile je jedna za 1100 to je asi dost ?

je tam jina akorat ta antena na ty hlinikovy krabce bude a tamta je nekde ve sloupku snad myslim co si pamatuju tu bych teda vyndal

a pojede jen ze ji pripojim nebo budu muset znovu kodovat ?

post-22121-0-62765700-1292670042_thumb.j

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za stejnou cenu už ji asi neprodáš, ale osobně bych se tím netrápil a prodával bych jen tu ŘJ protože i za tu novou kabeláž už asi neutržíš to co do toho vrazíš. Zase s trpělivostí se třeba za čas někdo najde :) Když sem sháněl středovou schránku s ofuky tak sem narazil třeba na jetou za 500kč a na skodateile byla nová za 490kč :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za stejnou cenu už ji asi neprodáš, ale osobně bych se tím netrápil a prodával bych jen tu ŘJ protože i za tu novou kabeláž už asi neutržíš to co do toho vrazíš. Zase s trpělivostí se třeba za čas někdo najde :) Když sem sháněl středovou schránku s ofuky tak sem narazil třeba na jetou za 500kč a na skodateile byla nová za 490kč :feve:

vim ze ty jednotky moc nejsou a kdyz ji nekdo chce tak si myslim ze se realne za 4000-5000 proda kdyz je v kompletu funguji sms na maxidot na navi a vse jen je to pro nekoho kdo ma telefon s rsap - rezim vzdalene sim takze vetsina nokii se symbian ale treba i 6303 vyzkouseno , 6700 apod .. nokii nesnasim a nechci tak bych to vymenil za tu starou bckovou a holt sms nebudou na maxidotu ale pujde mi se sony eric. o to jde, na navi teda snad pujde a s multi face volantem ??? vite to nekdo urcite ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autě máš HF, tak snad další kabeláž a mikrofon nepotřebuješ, ne?

Ještě ti zbyde GSM anténa...

EDIT. koukám, že mě milhausek předběhl.

jinak jak nad tim premyslim tak ten face volant asi nepujde ne ? face je 09 a vys a tyhle jednotky jsou tak 2008 ?

dela se vubec do face jednotka GSM 2 ktera funguje zobrazuje na navi a jde ovladat volantem pro spojeni se sony eri apod tel bez rsap a jestli by sla teda dat tahle jednotka na moji 2006 ? nebo je to prave ta co jsi mi doporucoval

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

původní kabeláž tam nechej, vyndej GSM anténu a jestli to chceš prodat komplet tak k tomu dej tuhle kabeláž: http://skodateile.cz/index.php?pg=product∏=125&menu=%C5%A0koda%7COctavia%20II%28A5%29%7CGSM%20HF%20a%20p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD

ale já bych raději prodal samotnou 5N0, na skodateile.cz ji mají za 4000.. když ji prodáš za 3000 tak ji možná někdo veme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

ZRI, napsal bys, prosím, co jsi rozchodil - tedy jaký byl stav předtím a jaký potom? Co je BT anténka, kam se napichuje a kde ti to udělali.

Díky.

skar

Ahoj, dostal jsem se k tomu az ted. Zkusim to popsat co nejjednoduseji. Takze jsem mel dovezenou OII r.v. 05 z Nemecka. Na maxidotu jsem mel v menu telefon, na volantu ovladani pro telefon a drzak nebo-li pevnou HF sadu od puvodniho majitele. V aut. servise jsem se dozvedel, ze lze telefon propojit pre BT. Jelikoz mi nebyly schopni poradit, hledal jsem na foru. Zjistil jsem, ze mam pod sedackou plechovou krabici, která slouží pro telefon. Z fotek na foru jsem zjistil, ze mi tam chybi BT antena, nasel jsem ji na netu a objednal. Pripojit jsem se vsak nemohl, neslo to. Kdyz zapnes klicek od zapalovani a rozsviti se ti vsechny kontrolky, das hledat zarizeni pres BT v telefonu, tak by se ti mela nacist skoda... Me to ovsem neslo, tak jsem zajel ke kamaradovi, ten to napichnul na PC a jenom aktivoval. Pomoci ciselnych kodu jeste nastavil jazyk hlasiteho odposlechu, jazyk menu a bylo vse OK a v cestine. Takze pokud mas tu plechovou krabici pod sedackou spolujezdce, tak by melo byt vse jednoduche. Vse je podrobne popsano v tomto vlaknu, vcetne odbornych vyrazu, ktere popis. Preji rychle zrpovozneni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni odborníci, poraďte - auto je Octavia Facelift rv 2010, výbava Elegance, rádio Bolero, handsfree jednotka je 1Z xxx D. Všetko funguje, telefón sa pripojí, ide telefonovať, no raz za čas sa zmaže telefónny zoznam a prestane sa aktualizovať aj zoznam volaní. Odskúšané boli rôzne telefóny, HTC Desire (Android), HTC HD2 (Windows), Nokia E52 (Symbian), všetky sa správajú rovnako. Proste zrazu to zmaže telefónny zoznam, a aj na rádiu aj na maxi dote sa zobrazí prázdny bez mien. Nepomôže zmazať spárovanie a nanovo telefón s autom spárovať, vtedy síce vypíše text, že aktualizuje zoznam, no nakoniec vypíše "seznam je prázdný".

Kde môže byť zrada? Je vadná handsfree jednotka? Nedá sa nejak jednotka resetnúť a zmazať "dočista do čista" z nej všetky spárovania a dáta? Pomohla by výmena za iný typ jednotky? Vraj aktuálne sa montujú jednoty s písmenom C na konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jelikož celkem dobře znám obě škodovácké telefonní výbavy, včetně držáků telefonů a zároveň vím, že ani v servisech neví vše, tak rád poradím a odpovím na konkrétní dotazy. Jedna věc je ale nutná - vždy je nutné uvést typ výbavy (GSM II - hliníková krabička, GSM III plastová krabička, jednotky jsou umístěné pod sedačkou spolujezdce), SW jednotky (naspán na jednotce) a zároveň typ telefonu. Snad alespoň pomůžu někomu si tyto výbavy oblíbit :) M.

Ahoj,

mám novou Octavii RS combi 4/2011 bez multifunkčního volantu s radiem Bolero. Bohužel tam není příprava pro telefon...GSM modul. Rád bych využíval displeje rádia pro komunikci s telefonem a jako HF. V jednom autorizovaném servisu mi řekli, že to není možné a nutili mi Parrota. Pak v druhém, že to možné je, ale nemají s tím zkušenosti, takže když si zjistím označení GSM modulu a věcí k tomu potřebných, tak by to mohli namontovat.

Rád bych se zeptal, zda mi můžete poradit typ GSM který je možné použít a případně servis (nejlépe v JČ), kde s tím mají zkušenosti. Telefon používám Nokia 6300i.

Předem moc díky za rady.

T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fungovat s N97 bude, SMS se ukládají do GSM III jednotky.. pokud chceš můžeš je potom zkopírovat do telefonu na kartu...

Ja mám dojem, že SMS sa ukladaju na SIM kartu. Teda v mojom prípade. a ked ich chcem potom vidiet, tak musim ist na správy SIM a odtial kopirovat do telefonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Děkuji i j0skovi, přestože zpráva je děsivá.

Nemáte nějaký nápad, jak to vyřešit? Třeba i kabelem přes AUX nebo přes MDI? Ty věci jsou tam přece právě na to, aby reprodukovaly zvuk z jiného přístroje. Na rádiu je funkce BT-AUDIO. I u ní si těžklo dovedu představit jiný účel - chci prostě jen reprodukovat zvuky z Nokie. A ty zvuky se do aparatury v autě určitě dostávají, když je slyším při telefonování (ale právě jen při telefonování).

Kdyby nic z toho opravdu nešlo, poradil by mi někdo z odborníků, co mám koupit jiného? Mne samotného napadá jen zpátečnická myšlenka, že vyhodím sadu GSMII i s rádiem Swing a zkusím někde koupit toho 4 roky starého Parrota Rhytm-n-Blue, kterého jsem měl v minulém autě, protože v něm všechno fungovalo a ani se to nemuselo nijak nastavovat - po zapnutí to prostě jelo.

A nebo bych mohl po celou dobu, kdy chci slyšet navigaci, telefonovat (!?). Takhle to Škodovka s originální výbavou jistě nemyslela; auto je jinak skvělé, a dobře mi sloužilo i to minulé.

Ještě jednou díky. Jirka

Kup si prenosnu navigaciu /TT, Garmin/ a mas vyrieseny hlas navigacie cez navigaciu , a telefon cez radio. A bude ta to stat ozno aj menej, ako keby is robil nejake pokusy na vymenach s GSM II,III, parottom a pod. A budes mat naviagaciu s min 2x vacsim displayom.

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som sa spytat, Mam GSM III, Bolero, bez MF.

Mam spravne nakodovanu jednotku ?

Adresa 77: Telefon Labely: nevybrány

Řídící jednotka SW: 5N0 035 730 A HW: 5N0 035 730 A

Díl: J412 4100

Revize: 00015000 Seriové číslo: 0000B7A067998

Kódování: 0010037

Dílna #: WSC 00000 000 00000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si prenosnu navigaciu /TT, Garmin/ a mas vyrieseny hlas navigacie cez navigaciu , a telefon cez radio. A bude ta to stat ozno aj menej, ako keby is robil nejake pokusy na vymenach s GSM II,III, parottom a pod. A budes mat naviagaciu s min 2x vacsim displayom.

Ale tady šlo přece o to že s neoriginální HF vše funguje a s origo ne icon_idea.gif Tvoje rada je zcela mimo. O týhle možnosti sme tam diskutovali ale není to to o co šlo. Jinak s tím displejem, používám navigaci v N97 Sygic a klasickýho Garmina, v displeji pro mně určitě není žádná výhoda icon_idea.gif A pokusy s tím bohužel dělat nejdou protože to prostě nejde :feve:

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...