Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Nie sledoval, ale akterom som bol :p ja nerad "len" sledujem

a teraz vazne...len v zadu vadia uchytki na pasy ;) ale inac v poho, treba troska akrobacie

Všechno jde když se chce, nebo když je touha, nezáleží na autě, za svých mladých let jsem toto prováděl v plně(4 personen) obsazeném Trabantu ( na zadní sicně), dnes už by mě tak maximálně prdlo v zádech.

Ale pokuď to šlo bez problémů ve feldě, tak předpokládám fabča nebude problém, samozřejmě že v mládí jsem kamarádovi záviděl 1203 ve speciální šuk úpravě - speciální úchyty stehen a polstrovaná podlaha; o co míň jela, o to líp se v ní souložilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
jasne ze sa da na zadnych s prednymi sklopenymi dopredu a posunutymi dopredu

najlepsie auto na šukanie bolo jednoznacne stara skoda 105-130 tam bolo miesta vzadu uno tuto bela de luxe fakt po slopeni prednych sedadiel uplne dopredu a ich posunuti si mohol babu aj otačať ako si chcel...

ale najviac nasralo ked ma 5 sekund pred ukoncenim prebrali z tranzu mestsky a baterkou mi svietili do ksychtu.

:p

ach to boli casy

Přesně tak, neni nad Skodarny 120...v kufru Fabky kombika to jde taky...testovano a dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Kamarád, co měl na zadních sedačkách také bílé fleky, každýmu tvrdil, že je to od Sunaru od jeho malého synka... lol Ale taky jsme mu to nikdo nevěřili a nechtěli si do toho sednout... ;) Vzhledem k jeho pověsti proutníka nikdo neměl jistotu, v čem by to vlastně seděl... :p

Což takhle počkat, až to zaschne a vykartáčovat na sucho? A v případě zbylého fleku to vzít navlhčeným hadrem?

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anebo si nechat sedačky komplet vyčisti mokrou cestou...něco jako koberce doma...u nás to dělá jeden chlápek a komplet sedačky jsou za cca 300......když chceš i papec za 500.........jednou za čas se to vyplatí a ne jen kvůli "bílejm" flekům :-)

Na ty fleky od jogurtu :prc: je celkem dobrý woolite color normálně to tím jakoby tepuju,ale lepší je vyndat potahy a hodit do pračky,přece jen řasenku a oční stíny woolite moc nebere :p

jinak s mou novou přítulkou 160cm výška a já 182cm výška je ve fabině vzadu místa jako v obýváku ;)

jen ty kotvy pásů mě serou(tlačí do zad) lol

jo a kdo z Vás má černé okna vzadu hmmm? lol přece jen čumilové se najdou všude :aggressive:

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...