Přejít na obsah

Nefunkční signalizace otevřených dveří na O1


Stasek

Doporučené příspěvky

Při otevření dveří u řidiče se nerozsvítí kontrolka otevřených dveří na palubce jinak červené světlo ve dveřích svití a při zamčení svítí i mala kontrolka nahoře u okna. Ostatní dveře funguji normalně. Je to u O1 2002 1,8 T 4x4. Nevíte prosím kde hledat závadu? Před půl rokem jsem měnil zamek ale to nešlo nic. Myslíte že je to zase zámek? Dík z rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při otevření dveří u řidiče se nerozsvítí kontrolka otevřených dveří na palubce jinak červené světlo ve dveřích svití a při zamčení svítí i mala kontrolka nahoře u okna. Ostatní dveře funguji normalně. Je to u O1 2002 1,8 T 4x4. Nevíte prosím kde hledat závadu? Před půl rokem jsem měnil zamek ale to nešlo nic. Myslíte že je to zase zámek? Dík z rady.

já bych to šacoval na jiný problém zámek to nebude spíš mrtvá jednotka chce to zobnout na diagnostiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...