Přejít na obsah

Odrušení autoradia


Libor82

Doporučené příspěvky

...může to být konstrukční závada...u instalovaných značkových rádií jsem se s tímto nesetkal...z dřívějších dob byl někdy problém u 2taktů...ale to je pro většinu z vás historie ;)

...vyšší modely (Alpine, Pioneer, Kenwood) měly napájecí filtr přímo na kabeláži rádia...ta černá krabička...u některých šel dokonce vypnout i displej...

post-845-1258920217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ještě jeden problém, stává se mi že po vypnutí rádia a zamčení vozu (třeba po příjezdu z práce domu) a ráno když příjdu k autu, na rádiu svítí display a tlačítka, ale rádio nehraje a ani nejse vypnout ani zapnout. Musím z nej vytáhnout konektor napájení a pak jede zas normálně dal. Nevím čím to je, ale už když jsem tam měl před eononem blaupunkta tak se mi u blaupunktu stávalo že mi občas nešlo zapnout třeba i tři dny po sobě a pak najednou po nastartování zaclo hrat jako by nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to ze sviti tak bude nejspis spatne zapojeny.

1.pokud prides zmacknes cudlik aby se vyplo a pak des do haje tak do nej de proud a proto sviti.

2.pokud se vypina samo otocenim klicku tak je to nejaky pohotovsni rezim kdy by meli fungovat jenom hodiny.

pokud je to 1 popsani tak pretahni kabel co jde do ISO konektoru. jde do nej 1 proud stale a druhy az pootocenim klicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...