Přejít na obsah

kabely pro zesiky


Doporučené příspěvky

Ahoj..Otevres kapotu a uplne vlevo nahore je gumove tesneni vytahnes ho udelas do nej dirku a provleces kabel, hned za tim tesnenim je schovane dalsi tesneni...nejlepsi je, kdyz vypacis kus toho plastoveho krytu co je u okna dole,pak ho tam jenom nastrcis..tak se ti ukaze 2.krytka a do ni udelas opet dírku a provliknes...potom musis v interieru sundat schranku u spolujezdce drzi na 5 sroubech.A pak budes kabel pomalu vsouvat do interieru a tadaaaa kabel je uvnitr.. -_-

post-22-1145722140.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

tahal jsem to taky takto protože bych stěrače musel sundavat flexou a ten plast mám stejně nějakým podivným způsoben přilepenej přímo ke sklu nebo k čemu... prostě mě nešli sundat ani stěrače ani odcvaknout ten plast...

tahal jsem k audiu 50mm2 a bez vrtání to nešlo protože už jsem v průchodce měl kabely od různých jiných věcí jako neony stroba a podobně...

Šmoulo myslim že budeš tahat 50mm2 jako já že? pokud v průchodce nic jiného nemáš tak to bude tip top...

Majký co budeš tahat za kabely?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vasemu popisu vse nebyl problem. akorat tu diru dovnitr do interieru jsem musel zvetsit dvakrat tolik abych tam dostal ty kabely. ale udelal jsem to poradne, hned na to zakladovku a barvu, a pres to gumu aby se mi kabely neosoupali.

signal jsem vedl u ridice.

Oprava a omluva... nedočetl do konce a hned odpovídal...

Já to vrtal vedle průchodky protože v ní vedly kabely a nešlo díru zvětšovat... takže ted mám 2 průchodky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...