Přejít na obsah

SL Tuning


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

to V///RS: no ja by som ta tak dojeb.. za to ze si tam nechal tie znacky... :angry:B)

to ramon: no teda...kokoti ?! ...c..c..c..c...

...neznasam debaty na tuto temu... co tak si dat radsej podrzke a nenadavat si?!

poznam ko..tov vychodniarov aj ko..tov bratislavcanov a aj ko..kotov z ciech... ale poznam takych vychodniarov, bratislavcanov a cechov, ze by som na nich nikdy nedopustil...

...no ale to tu uz kecam...uz som zabudol aj co som chcel povedat... hehe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to V///RS: no ja by som ta tak dojeb..  za to ze si tam nechal tie znacky... :angry:  B)

to ramon: no teda...kokoti ?! ...c..c..c..c...

...neznasam debaty na tuto temu... co tak si dat radsej podrzke a nenadavat si?!

poznam ko..tov vychodniarov aj ko..tov bratislavcanov a aj ko..kotov z ciech... ale poznam takych vychodniarov, bratislavcanov a cechov, ze by som na nich nikdy nedopustil...

...no ale to tu uz kecam...uz som zabudol aj co som chcel povedat... hehe

Sorry Harvy,ale vytocilo ma,ze niekto napise vseobecne,ze neznasa vychodniarov.Nic pred tym,nic za tym. :angry: Ja mam tiez kamosov v Bratislave aj v inych kutoch Slovenska a nikdy by som si nedovolil hodnotit ludi podla toho odkial su.O takych,ktory to robia si myslim svoje.Jasne,ze kazdy sme iny,ale nikto nemoze povedat,ze jedni su lepsi,ako ti druhi.

Uznavam,mozno to bola z mojej strany trochu prehnana reakcia,ale tych konkretnych "panov" som tituloval tak ako si zasluzia.

Este raz sa vsetkym ospravedlnujem,ale myslim,ze v tomto fore padli uz aj horsie slova,ako bolo to moje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapem naco vzajomne urazky,vsak sme jeden narod ,mame spolocnu zastavu,hymnu atd. Mne je uprdele ci je niekto Bratislavcan,Vychodniar,Presovcan,Trnavak, ja tu ludi beriem ako seberovnych,pokial maju aspon stipku inteligencie. Btw. riesi sa tu tuning auta ,takze pani ...prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nonono chlapci tak hadku som nechcel vyvolat ja som sa pytal len na vas nazor ako sa vam paci tuning a nechapem ako niekto moze napisat ze nama rad vychodnarou :doh a kym nieco napise tak nech si zisti ci ma niekto rad mna ! a nie to este ze stredoslovakou alebo zapadoslovakou :angry: Tym som nechcel urazit ! a Harvy tak ty by si ma dojebal (prepacte za sproste slovo)ze som tam zverejnil spz ?? tak sa trocha lepse pozri na nete a dam ich mas az az a je tam aj ta Fabia a je tam este vidiet aj vodica tak nabuduce to prosim nekomentuj ! a ja som sa ospravedlnil dopredu tak citaj ! ramon klidek naco sa rozculovat ;) ja sa uz nad takymi sprostymi pripomienkami nerozculujem kazdy vie svoju pravdu ;) a ked sa clovek rozculuje tak mu to skodi ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nonono chlapci tak hadku som nechcel vyvolat ja som sa pytal len na vas nazor ako sa vam paci tuning a nechapem ako niekto moze napisat ze nama rad vychodnarou :doh a kym nieco napise tak nech si zisti ci ma niekto rad mna ! a nie to este ze stredoslovakou alebo zapadoslovakou :angry: Tym som nechcel urazit ! a Harvy tak ty by si ma dojebal (prepacte za sproste slovo)ze som tam zverejnil spz ?? tak sa trocha lepse pozri na nete a dam ich mas az az a je tam aj ta Fabia a je tam este vidiet aj vodica tak nabuduce to prosim nekomentuj ! a ja som sa ospravedlnil dopredu tak citaj ! ramon klidek naco sa rozculovat ;) ja sa uz nad takymi sprostymi pripomienkami nerozculujem kazdy vie svoju pravdu ;) a ked sa clovek rozculuje tak mu to skodi ;)-_-

Nic proti VRS ale tie tvoje zakladne gramaticke chyby ma vazne dostavaju.VychodnaroU atd. ,ach so. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...