Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

tiez mam rhapsody v aute a sere ma ze na displeji nevidno pisma tak ostro ako napriklad na climatroniku.

teraz vidim ze ani na tom co si prerabal. myslis ze je to normalne?

Pane nevim foto je nedokonalé myslím že to ukazovalo vcelku dobře ....!

neni tam náhodou nějaké MENU a tam kontrast????máš to zapojené komplet i s canem.....???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane nevim foto je nedokonalé myslím že to ukazovalo vcelku dobře ....!

neni tam náhodou nějaké MENU a tam kontrast????máš to zapojené komplet i s canem.....???

Mam to komplet zapojene a v menu kontrast som nenasiel

Vcelku ukazuje to dobre aj mne. ked pozeram na displej kolmo, tak pisma su pekne cierne, ale z uhla ako soferujem su bledsie, presne ako na tych fotkach. zase cisla na klimatroniku z kazdeho uhla su rovnako silno viditelne. v tom aute nebol climatronic, takze nebolo to tak viditelne ale ja vidim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to komplet zapojene a v menu kontrast som nenasiel

Vcelku ukazuje to dobre aj mne. ked pozeram na displej kolmo, tak pisma su pekne cierne, ale z uhla ako soferujem su bledsie, presne ako na tych fotkach. zase cisla na klimatroniku z kazdeho uhla su rovnako silno viditelne. v tom aute nebol climatronic, takze nebolo to tak viditelne ale ja vidim :(

je pravda že radio má jiný druh displeje ......no budu dělat tomu i Klimatronic tak to pak porovnám!!

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montáž sedaček s výhřevem do octavie 1, přehození sedaček a zapojení a natažení elektroinstalace ....

Mrs.

Čistá a profesionální práce, perfektní fotečky i výsledek.. :p

MartinaRS mohu jen doporučit (i z vlastní zkušenosti :palec2: Jen tak dále, pane!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, no nevím, ale mám pocit, že ty si tuto kárku ještě neměl, když Líza se už tímto mohla pyšnit. Myslím si, že Líza byla hned druhá v pořadí za Martinovým domácím RSedm :p

sem si do tebe musel rejpnout Pájo kdo to měl první to je jasné ;) Martin a kdo druhý to už musí rozsoudit Márty bo Luboš od kterého jsem koupil oktičku tak jemu to také dělal Martin ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí hlavně se nehádejte :-)))))první verzi měl PALO.....a na mém se to odladovalo.......

To my se s Jeníkem ani hádat nemůžeme Marťo, my se jen špičkujeme. To je úplně stejné jako s tebou nebo s Petrem :palec2:;)

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To my se s Jeníkem ani hádat nemůžeme Marťo, my se jen špičkujeme. To je úplně stejné jako s tebou nebo s Petrem :palec2:;)

Jo přesně ... realita života... takové to domácí žvíkáníčko :p jinak my s martinem jsme mněly původně modré podsvícení s červeným .. pak bílé.. to lepší .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsvětlení věc názoru a přání každého tak jak se to zamlouvá......

také jsem si myslel když jsem předělal na modro/červenou že nikdy už jinak ale nejak to tak nedopadlo...:-))))ted bílo červená.....no a co bude dál nevíme :-)))))určitě nějaký výrobce udělá zase něco super :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...