Přejít na obsah

Sony CDX GT300


Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenost s novou řadou autorádií od Sony? Mám problém, který neumí zatím nikdo vyřešit. Dal jsem do oktávky se sériovými repráky (8x) nové rádio Sony CDX GT300 a ve výsledku je tam nízká úroveň basů - respektive výšky "bijí" do uší. Nastevním autorádia to není, vše vypadá zapojené dobře - přeměřeny kabely apod.. Jakékoliv jiné rádio (i z Tesca) hraje podtatně lépe - standardně. Všichni zatím kroutí hlavou a nechápou. Chtěl jsem zainvestovat i do předních repráků, ale bojím se, že to nebude kvůli tomuto řešením a tím ztracená investice. Není tady někdo z Ostravy a okolí, kdo by to zkusil zapojit u sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.... tato fce ti definuje úroveň rozdělení vzájemné intenzity mezi dole umístěnými středobasy a nahoře výškovými. Musíš vyzkoušet jak ti to nejlépe vyhovuje. Já to mám nastavený na posílení intenzity spodku.

2.....dále si přednastav EQ, já mám na "Xplod" - zdá se mi nejlepší

3....hluboké tony nastav na max. +10, střed mám cca na +3, spodní na - 5

po tomto nastavení je zvuk OK - pěkně duní při zachování čistoty výšek.

Poznamenávám, že mám komponentní repro s výhybkou ( ne od Sonyho) a vytlumené dveře s podložkou.

Zdar -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkce DSO se mi nezdá jako výborná.Rádia Sony jsou pověstná nedostatkem dynamiky.Zkoušenim nic nevyřešíš.Je to dané zvukem SONY.I ten nejlevnější Clarion, Pioneer nebo Alpine umí zahrát i bez DSO.Navíc jsem se setkal s nadměrným zahříváním těchto rádií.Musím ale říct, že novou řadu GT jsem jěště neměl.Možná by to chtělo tento model od Sony...

post-29-1145998273.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak jak psal "Octavka TDI".

Mám GT500 a taky jsem si musel trošku phrát s nastavením EQ, rozdělením nastavení tónů a to hluboké tuc-tuc taky pěkně vylezlo. Je pravda, že jsem cca půl hodiny dělal kravál na parkovišti.... :D

Po 2 hodinách hraní mp-trojek jsem schválně rádio vytáhnul, jak je zahřátý a připadalo mi to celkem normální...... :D

Jinak ovládání a kvalita super. 120% spokojenost.

Akorát jsem nepochopil, proč má rádio zabudovanou funkci automatického ztmívání displeje při zapínání světel. Teď, když se bude svítit celý den je to celkem prd platné, ve dne je displej trošku hůř čitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.... tato fce ti definuje úroveň rozdělení vzájemné intenzity mezi dole umístěnými středobasy a nahoře výškovými. Musíš vyzkoušet jak ti to nejlépe vyhovuje. Já to mám nastavený na posílení intenzity spodku.

2.....dále si přednastav EQ, já mám na "Xplod" - zdá se mi nejlepší

3....hluboké tony nastav na max. +10, střed mám cca na +3, spodní na - 5

po tomto nastavení je zvuk OK - pěkně duní při zachování čistoty výšek.

Poznamenávám, že mám komponentní repro s výhybkou ( ne od Sonyho) a vytlumené dveře s podložkou.

Zdar -_-

Zkusím to vyladit, jak radíš. Možná ale bude problém v repro. Ve dveřích jsou ňáké blaupunkty s logem VW a výškáče Škoda, což asi není k sobě stavěné. Octu mám po ňákem dědovi - kdo ví co s tím dělal :huh: . Myslíš, že jsou komponentní repra s výhybkou výrazně výhodnější? Vyplatí se investice? (Bojím se aby to nebyly vyhozené prachy.) Vytlumit to nechám určitě. Mělo by to vyjít kolem litru (matroš i práce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.... tato fce ti definuje úroveň rozdělení vzájemné intenzity mezi dole umístěnými středobasy a nahoře výškovými. Musíš vyzkoušet jak ti to nejlépe vyhovuje. Já to mám nastavený na posílení intenzity spodku.

2.....dále si přednastav EQ, já mám na "Xplod" - zdá se mi nejlepší

3....hluboké tony nastav na max. +10, střed mám cca na +3, spodní na - 5

po tomto nastavení je zvuk OK - pěkně duní při zachování čistoty výšek.

Poznamenávám, že mám komponentní repro s výhybkou ( ne od Sonyho) a vytlumené dveře s podložkou.

Zdar -_-

vynulovalo se mi rádio tak jdu zkusit tvoje nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak , taky to mám nakaděný +10 +3 -5 a max. spokojenost. Včera jsem ho vyzkoušel u kamaráda v Chevroletu Lacetti, zapojoval tam na seriové radio zesik s basákem. Výsledek super!!! Seženu si nové přední repro z Chevroletu, dám tam zesik s basákem, vytlumim dveře a bude to paráda!! Ještě jestli by jste někdo věděl kdo by chtěl SONY MEX-GP1, mám ho doma, je nevyužité, nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...